Osmaniye ilimizde yer almakta olan Toprakkale Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Toprakkale Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında bahçıvan alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 12 Şubat 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Toprakkale Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl Müdürlüklerimizden/Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilen adayların ilanda belirtilen açık iş sayısının 3 katından fazla olması halinde aşağıda belirtilen yer ve tarihte noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Nihai listeye giren adaylar(ilana başvuran) ilanda istenen belgeleri kura ekiminden önce 20/02/2018 tarihi mesai bitimine kadar elden veya iadeli taahhtülü posta yolu ile Belediye başkanlığına ulaştırması gerekmektedir. Aksi halde belgelerini ibraz etmeyenler kura ekimine dahil edilmeyecektir. Postadan kaynaklı gecikmelerden dolayı ilanı veren kamu kurumu sorumlu değildir. Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamının ve kura sonucu belirlenen kişilere yazılı veya sözlü sınavın günü, yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından ayrıca yazılı olarak bildirilecektir.

İSTENEN BELGELER; MEB onaylı Kapalı Tohumlu Bitkilerin Yetiştiriciliği (MEB Onaylı), Süs Bitkilerinde Budama (MEB Onaylı) Belgeler istenmektedir.

Kura ekim yeri ve tarihi: 23/02/2018 Cuma gün saat:10:00’da Toprakkale Belediyesi Hizmet binası toplantı salonunda yapılacaktır.

Not: 4857 Sayılı İş Kanunu, Tis Hakları verilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bahçıvan

Çalışma Adresi : KARATAŞ MAHALLESİ KURTULUŞ SOKAK NO:7 80950 TOPRAKKALE OSMANİYE / TÜRKİYE

Bu yazımızda Toprakkale Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.