Tokat Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Tokat tarih boyunca bir çok uygarlığa ev sahibi yapmıştır. Bizans döneminde Komana, İran döneminde Kah-Cun, Seçluklu döneminde Dar Ün-Nusret ve Moğollar döneminde Sobaru gibi isimlerle anılmıştır. Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan Tokat bu sebebiyetten dolayı kültürel olarak ülkemizin en zengin ve önemli illeri arasında yer almaktadır. Tokat 2022 yılı itibariyle 600 bini aşkın bir nüfusa sahiptir. Tokat Belediyesi edinmiş olduğumuz bilgilere göre 2022 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. Tokat Belediyesi personel alımı ilanları hakkında iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda artan işsizlik sorunundan en çok etkilenen illerden bir tanesi de Tokat olmuştu. Tokat ilinde işsizlikle mücadele edebilmek için İŞKUR ile Tokat Belediyesi arasında uzun zamandır hummalı bir çalışma yürütülmekteydi. Bu çalışmalardan bir tanesi de Tokat Belediyesi bünyesinde istihdam edilmesi planlanan personeller ile ilgiliydi. Tokat Belediyesi bünyesinde hali hazırda çok sayıda kadro ve pozisyonda eleman açığı bulunmaktadır. Bu eleman açıklarını kapatabilmek adına Tokat Belediyesi çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Bu alımlar sadece Tokat il merkezinde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde ve taşra bölgesi için de yapılacaktır. • Almus
 • Artova
 • Başçiftlik
 • Erbaa Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Niksar
 • Pazar
 • Reşadiye
 • Sulusaray
 • Turhal
 • Yeşilyurt
 • Zile

Tokat Belediyesi tarafından il genelinde yapılacak olan alımlar, kuşkusuz Tokat ili ve ilçelerinde ikamet eden ve iş arayan binlerce kişiye umut ışığı oldu. Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Müdürlüğü bünyelerine çeşitli kadro ve pozisyonlara personel alımı yapacak. İlanlarda sekreter, şoför, mühendis, mimar, temizlik işçisi, itfaiyeci, zabıta gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunuyor. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi haberimizin devamında detaylı olarak anlattık. Aşağıda da son zamanlarda Tokat ilinde verilmiş olan kamu iş ilanlarını görebilirsiniz.

Tokat Belediyesi Güncel İş İlanları 2022

Facebook Üzerinden Tokat İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Serenli Belediyesi Ortaöğretim Mezunu Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • Gürçeşme Belediyesi İşçi Alımı Haberi İçin TIKLAYIN

Tokat Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tokat Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda personel alımı ilanı henüz yayınlanmadı. Ancak ilanların yakın zamanda yayınlanması planlanıyor. İlanlar yayınlandığı an iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm detaylar www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve yayınlandığı an iş başvurusu yapmak için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. Fakat bu iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeden de iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına özgeçmişiniz ile beraber başvuru yapabilirsiniz. Ancak buraya yapacağınız başvurular sadece ilgili kadro ve pozisyon için iş ilanı yayınlandığı an değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu yüzden bazı zamanlarda personel alımı yapılmamaktadır denilerek geri çevrilebilirsiniz. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını bekleyerek, ilanlar yayınlandıktan sonra iş başvurusu yapmanızı önermekteyiz. Tokat Belediyesi personel alımları hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşünüzü yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

 • Adres: Alipaşa, Gaziosmanpaşa Blv. No:184, 60100 Tokat Merkez/Tokat
 • Telefon: (0356) 214 2220
 • Web Adresi : www.tokat.bel.tr


DİĞER TOKAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tokat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tokat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.