Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. yani bilinen adıyla TOFAŞ, 1968 yılında KOÇ grubunun kurucusu Vehbi Koç tarafından kurulmuştur.  Üretim tesisleri Bursa ilimizde olan TOFAŞ, yılda 400 bin araçlık üretim kapasitesine ve 6.500 çalışana sahiptir.  TOFAŞ yapmış olduğu açıklama ile, TOFAŞ kültürüne uygun, şirketi hedeflerine sürükleyebilecek yeteneklere sahip takım arkadaşları aradığını duyurdu. TOFAŞ özellikle İstanbul ve Bursa illerinde çok sayıda personel alımı yapacak.

TOFAŞ Çok Sayıda Personel Alımı Yapacağını Açıkladı !

TOFAŞ personel alımı ilanı kapsamında  finansal kontrolör, müşteri ilişkileri teknik uzmanı, işyeri hekimi, müşteri içgörü ve Pazar araştırma uzmanı, talep hazırlık ve operasyon uzmanı, kurum iletişim uzmanı, kredi değerlendirme uzmanı, yedek parça pazarlama uzmanı, doğrudan pazarlama uzmanı, yedek parça lojistik uzmanı, montaj teknolojik sistemler uzmanı, fiat iş geliştirme uzmanı, kurumsal organizasyonlar ve sponsorluklar uzmanı, üretim elemanı, satış akademisi, model üretim planlama sorumlusu, enerji sistemleri mühendisi, süspansiyon ürün uzmanı,  sanal analizler mühendisi, kalıp proje mühendisi, fonksiyonel test lideri, test uzmanı, yerel pazarlama uzmanı gibi çok sayıda işçi alımı gerçekleştirecek.Tofaş İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

TOFAŞ özellikle İstanbul ve Bursa kentlerinde bulunan üretim ve satış tesislerinde istihdam etmek üzere çok sayıda işçi alımı yapacak. Yukarıda sadece bazılarını vermiş olduğumuz açık iş pozisyonları bulunmaktadır. Bu pozisyonlara göre başvuru şartları da değişkenlik göstermektedir. Şirket iş ilanlarında ilkokul mezunu, lise mezunu ya da yükseköğretim mezunu kişilere göre açık iş pozisyonları bulunmaktadır. Ancak genel itibariyle TOFAŞ askerlik ile ilişkisi bulunmayan ya da en kötü belirli bir yıl tecilli, özellikle ileri derecede İngilizce bilgisine sahip, özellikle tecrübeli çalışma arkadaşları arıyor. Diğer başvuru şartları, iş başvurusu yapılacak olan kadro ve pozisyona göre farklılık arz ediyor.

TOFAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TOFAŞ 2020 yılı büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için yenilikçi fikirlere sahip, şirketi yukarılara taşıma potansiyeli bulunan çok sayıda eleman alımı yapacak. Bu eleman alımı ilanlarını kendi web adresi ve kariyer.net gibi iş ve işçi bulma portalları üzerinden veren TOFAŞ, buralara yapacak olduğunuz iş başvurularını kendi insan kaynakları departmanı tarafından özenli bir incelemeye vermektedir. Burada bahsi geçen kadro ve pozisyon için gerekli başvuru şartlarını sağlayan adayları mülakat aşaması için görüşmeye çağırmaktadırlar.  Mülakat aşamasını başarı ile geçen adaylar yüksek maaş olanakları ile ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesinde çalışma imkanı yakalamaktadırlar. TOFAŞ iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

TOFAŞ İş Başvuru Formu İçin Hemen TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.