Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. veya bilinen kısa adı ile TOFAŞ, 1968 senesinde Koç Topluluğu’nun kurucusu olan Vehbi Koç tarafından kurulmuş bir otomotiv şirketidir. TOFAŞ günümüzde %37,8 Fiat Auto S.P.A, %37,8 Koç Holding A.Ş. ve %24,3 diğer ortaklara ait ortaklık yapısıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Türk otomotiv sanayisinin devlerinden bir tanesi olan TOFAŞ, hem binek hem de hafif ticari araç üretebilmektedir. TOFAŞ fabrikalarında Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Opar, Magneti Marelli markalarının üretimini gerçekleştirmektedir. Bünyesinde çok sayıda kişiyi istihdam eden firma bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor. TOFAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TOFAŞ İş İlanları 2023

TOFAŞ ülkemizin en büyük 5 sanayi kuruluşundan bir tanesi olarak gösterilmektedir. Yıllık 450 bin araç üretim kapasitesine sahiptir. Genel merkezi İstanbul’da olan, 350 bin m²’si kapalı, yaklaşık 1 milyon m² alan üzerinde kurulu Bursa Fabrikası’nda da üretim yapan Tofaş, yatırımlarını sürdürerek rekabet gücünü artırmaktadır. TOFAŞ Bursa Fabrikası ve diğer illerimizde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.TOFAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; hemşire, mühendis, stajyer, otomobil kablo sistemleri mimari uzmanı, şoför, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, proses işçisi, satış temsilcisi, ar-ge elektrik elektronik tasarım lideri, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, mavi yaka, beyaz yaka, engelli personel, motor sistemleri mühendislik uzmanı, doğrulama mühendisi, dış ticaret denetim uzmanı, test uzmanı, yerel pazarlama uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki Tofaş iş başvurusu nereye yapılır?

TOFAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TOFAŞ bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz sayfaya girmenizin ardından size uygun olan seçeneğe tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yine girmiş olduğunuz sayfada açık iş pozisyonları ve bu pozisyonlara ait başvuru şartları da yer almaktadır. Kurumun insan kaynakları başvurunuzu detaylı olarak inceledikten sonra başvurusu olumlu bulunan adayları görüşmeye çağıracaktır.

TOFAŞ ülkemizde en çok iş başvurusu yapılan kurumların başında yer almaktadır. Bundaki en büyük etkenlerden bir tanesi maaşlarının yüksek olması, çalışan haklarını sonuna kadar yararlandırmasıdır. Sizler de dakikalar içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda TOFAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

TOFAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.