Toplu Konut Büyükşehir Belediyesi İnşaat Emlak Mimarlık ve Proje A.Ş. veya bilinen kısa adı ile TOBAŞ, 2004 yılında faaliyete giren özel hukuk hükümlerine bağlı bir kamu şirketidir. TOBAŞ’ın, yüzde 49’u T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi,%1 TOKİ Bağlı Şirketi, %49’u Ankara Büyükşehir Belediyesi ve %1’de Ankara Büyükşehir Belediyesine Bağlı Şirketlerinden oluşmaktadır. Ankara ilimizde kentsel dönüşüm alanında kurulmuş olan şirket daha sonra çalışma sahasını genişletmiş ve tasarım, planlama, projelendirme, altyapı ve üstyapı ile yol, tünel, viyadük alanlarında da hizmet verir hale gelmiştir. Bünyesinde çok sayıda çalışan bulunan TOBAŞ, bu çalışanlara ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. TOBAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TOBAŞ İş İlanları 2023

TOBAŞ kentsel dönüşüm alanında kazanmış olduğu bilgi ve birikimi gerek yurt içi gerek yurt dışı çok sayıda şirketle paylaşmış ve bu alanda öncü bir kurum olduğunu ispat etmiştir. TOBAŞ inşaatın her alanında, her türü ve her aşamasında elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübe ile çalışmalarına devam etmektedir. Bu faaliyetlerin aralıksız devam etmesi adına da bünyesine ihtiyaç duyduğu dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

TOBAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, planlama uzmanı, mimar, tekniker, teknisyen, iş makineleri operatörü, stajyer, engelli personel, temizlik işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

TOBAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TOBAŞ için online iş başvurusunda bulunabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. TOBAŞ yeni çalışan ihtiyacı oluştuğu vakit insan kaynakları departmanı tarafından iş ilanı yayınlanır. Bu ilanlar İŞKUR üzerinde yer almaktadır. Harici olarak başvuru yapabileceğiniz bir adres ise bulunmaz. İş ilanları yayınlanmadan kurumun telefon numarası veya adresine giderek yapacağınız başvurular ise kabul edilmez. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve akabinde başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. Tüm bu iş ilanları yayınlandığı vakit devlette.com sitemiz üzerinde de yer bulacaktır.


DİĞER TOBAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tobaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tobaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.