Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu ya da bilinen kısa adıyla TMSF, tasarruf sahiplerinin haklarını yolsuzluk ve usulsüzlüklerden korumak amacıyla kurulmuş devlet kurumudur. Önceden Merkez Bankası bünyesinde faaliyet göstermekte olan kurum, daha sonra Başbakanlık bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. Tasarruf Mevduatı Sigorta Formu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. TMSF tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) İş İlanları 2023

TMSF, 1983 yılından bu yana hizmet vermektedir. Tasarruf sahiplerinin haklarını korumakla görevli olan kurum oldukça yoğun olarak faaliyet göstermektedir. TMSF faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına ihtiyaç duyduğu zamanlarda , eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. TMSF tarafından yayınlanan en son iş ilanları ise aşağıda yer almaktadır.Kurum 2023 yılında henüz iş ilanı yayınlamamıştır. Önceki senelere ait ilanlar ise aşağıdadır.

  • TMSF 35 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

TMSF tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; avukat, fon denetçisi, fon uzman yardımcısı, uzman, denetçi yardımcısı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

TMSF İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar yayınlandığı anda ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini sitemiz üzerinde paylaşmaktadır. Tüm bu ilanları takip etmek için ise sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurum bünyesinde bulunan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda TMSF iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TMSF HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tmsf konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tmsf duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.