Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi veya bilinen kısa adı ile TİSKİ, Trabzon il sınırlarında içmesuyu temin etmek ve atık suları uzaklaştırmakla görevli olan bir kamu kurumudur. Trabzon Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan iştiraklerden bir tanesidir. TİSKİ Genel Müdürlüğü, ülkemiz kamu kurumları arasında teknolojik gelişmeleri takip eden, bu doğrultuda kendisini sürekli olarak yenileyen bir kurumdur. Trabzon ilimizde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına ara vermeksizin devam etmekte ve ilimizde yaşayan 800 bini aşkın vatandaşın su ihtiyacını gidermek için çalışmaktadır. TİSKİ tüm bu faaliyetlerini aksamadan sürdürmek adına bünyesinde 1000’i aşkın çalışan istihdam etmekte ve çeşitli dönemlerde de bu çalışanlarına ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. TİSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TİSKİ Genel Müdürlüğü İş İlanları 2023

TİSKİ, ülkemizde içme suyu tesislerinden elektrik üretimi gerçekleştiren ilk kamu kurumudur. Trabzon Karakaya içme suyu tesislerinden 400 KWA elektrik üretim kapasitesine sahiptir. Ülkemizde alanında öncü kurumlardan bir tanesi olan TİSKİ, yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir. TİSKİ bünyesine çalışan açığını kapatmak amacıyla çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Trabzon İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • TİSKİ 223 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TİSKİ Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TİSKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

TİSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; harita mühendisi, kimyager, temizlik işçisi, veznedar, özel güvenlik görevlisi, biyolog, engelli personel, eski hükümlü işçi, veri hazırlama ve kontrol işletmeni yani VHKİ, sayaç okuma elemanı, sayaç açma kapama elemanı, büro memuru, mühendis, tekniker, teknisyen, elektrik mühendisi, inşaat mühendisi, çevre mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bunlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılmaktadır?

TİSKİ Genel Müdürlüğü İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TİSKİ yeni çalışan alımları gerçekleştireceğinde İŞKUR üzerinde ve kendi resmi web adresinde yer alan duyurular “https://www.tiski.gov.tr/duyurular/” bölümünde bu alımları duyurmaktadır. Adaylar bu ilanları takip ederek başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurular İŞKUR üzerinden veya Büyükşehir Belediyesi Personel Daire Başkanlığı’ndan yapılabilmektedir. TİSKİ genel olarak her sene birkaç kez yeni alımlar yapmaktadır. Bu ilanları devlette.com sitemiz üzerinden de takip edebilirsiniz. TİSKİ bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için tek yol bu ilanları takip ederek başvuruda bulunmaktır. Harici olarak bir insan kaynakları sayfası veya iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bunun aksini iddia eden web adreslerine ve kişilere itimat etmemelisiniz. Bu yazımızda Trabzon TİSKİ iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TİSKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tiski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tiski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.