Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adıyla TİSKİ Genel Müdürlüğü, Trabzon ilimizdeki vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan bir kuruluştur. Trabzon Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermektedir. TİSKİ faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. TİSKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TİSKİ Genel Müdürlüğü İş İlanları 2020

TİSKİ şehrin su ihtiyacını kesintisiz ve hijyenik ortamda sağlamak, çevreyi korumak, atık suyu bertaraf etmek ve hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. TİSKİ çalışmalarına ara vermeden devam etmek adına çeşitli zamanlarda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. TİSKİ tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Trabzon İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • TİSKİ 223 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TİSKİ Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TİSKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

TİSKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; harita teknikeri, teknisyen, sayaç okuma elemanı, özel güvenlik görevlisi, veznedar, büro memuru, mühendis, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

TİSKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan iş ilanları İŞKUR üzerinde ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadırlar. Bu yazımızda TİSKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TİSKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tiski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tiski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.