Tirebolu, Giresun iline bağlı olan ilçelerimizden bir tanesidir. İl merkezine 45 km uzaklıkta yer alan ilçe, doğal güzelliklerinin yanında zengin tarihi ile de ön plana çıkmaktadır. Tirebolu ilçesinin nüfusu 30 bini aşmış durumdadır. Tirebolu Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli zamanlarda ihtiyaçları sebebi ile bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Tirebolu Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tirebolu Belediyesi İş İlanları 2023

Tirebolu ilçesinin ekonomisi genel itibariyle fındık ve çay tarımına dayanmaktadır. Dünyanın en kaliteli fındık çeşidi olan Giresun kalite fındığın en güzel örnekleri bu şirin ilçede yetiştirilmektedir. Tirebolu Belediyesi ilçede ekonomik çeşitlilik yaratmak adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Belediye faaliyetlerinin aksamadan sürmesi adına da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Belediye tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.Tirebolu İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Tirebolu Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; soğutma sistemi operatörü, telefon santrali operatörü, makam şoförü, temizlik işçisi, beden işçisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, özel güvenlik görevlisi, zabıta memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tirebolu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tirebolu Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Tirebolu Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.