Tınaztepe Sağlık Grubu, İzmir’de gerçekleştirdiği sağlık yatırımlarına hız vermeden devam ediyor. Tınaztepe Sağlık Grubu, 4. Hastanesini Bayraklı ilçesinde açtı. Tınaztepe Galen Hastanesi ayda 25 bini aşkın hastaya hizmet vermek üzere, son teknoloji ekipman ve uzman kadro ile donatılmış durumda. Özel Tınaztepe Galen Hastanesi, 15 bin metrekare alana kurulmuş durumda. 9 Katlı binaya sahip yapıda 20 uzmanlık alanı ile hizmet vermektedir. Kuşkusuz İzmir ilimizde sağlık standartlarını arttıracak bir projedir. Ancak İzmirli vatandaşlarımız merak ettiği bir konu daha bulunmaktadır. Tınaztepe Galen Hastanesi ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğidir? Tınaztepe Galen Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tınaztepe Galen Hastanesi İş İlanları 2023

Özel Tınaztepe Galen Hastanesi, Bayraklı ilçesinde ve diğer İzmir ilinde yaşayan vatandaşlarımıza sağlık hizmeti verebilmek adına kapılarını açmış ve hasta kabulüne başlamıştır. Hastane bünyesinde 6 ameliyathane, 3 doğumhane, 18 yataklı fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi ile radyolojik görüntüleme merkezi bulunmaktadır. Hastane 5 yıldızlı hastane konsepti ile yapılmış, hastaların rahatı için tüm ince detaylar düşünülmüştür. Bunun yanında hastane bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Özel Tınaztepe Galen Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; anestezi uzmanı, hemşire, özel güvenlik görevlisi, ebe, hasta bakım elemanı, diş hekimi, pratisyen hekim, iç hastalıkları uzmanı, tıbbi tercüman, temizlik görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, doğum fotoğrafçısı, hasta bakıcı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Tınaztepe Galen Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tınaztepe Galen Hastanesi saymış olduğumuz kadro ve pozisyonlar haricinde de çok sayıda pozisyonda alımlar gerçekleştirecektir. Bu sebepten dolayı bünyesine iş başvurularını kabul etmektedir. Tınaztepe Galen Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir biçimde aşağıda sizlere vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Burada özgeçmişiniz detaylı olarak incelecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler iş görüşmesi için çağrılacaklardır.

Tınaztepe Galen Hastanesi Adresi

Adres: “Manavkuyu Mahallesi 35535, 35001 Bayraklı/İzmir

Bu yazımızda Tınaztepe Galen Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tınaztepe Galen Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TINAZTEPE GALEN HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tınaztepe galen hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tınaztepe galen hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.