İzmir ilimizde gerçekleştirilen sağlık yatırımlarına hız kesmeden devam ediliyor. Bu yatırımlardan bir tanesi de İzmir ilimizde Bayraklı ilçesinde yapılan Özel Tınaztepe Galen Hastanesi’dir. Özel Tınaztepe Galen Hastanesi, İzmir ilinde sağlık açığını kapatmak üzere tasarlanmış. İçerisinde son teknoloji ekipmanlar yer alıyor. Bu sayede de en zorlu hastalıklarla mücadele edilmesi, İzmir ilimizde sağlık alanında kaliteyi arttırması planlanıyor. Tınaztepe Galen Hastanesi, Tınaztepe Sağlık Grubu tarafından tamamlanmış olan 4. Büyük sağlık merkezi olma özelliğini taşıyor. Tüm bunların yanında bölge halkına da istihdam kapısı olacak hastane bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor. Tınaztepe Galen Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş olanakları, iş fırsatları, iş imkanları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler yazımızda.

Özel Tınaztepe Galen Hastanesi iş ilanları 2023

Tınaztepe Galen Hastanesi; 31 yeni doğan yoğun bakımı, çok sayıda ameliyathanesi, doğumhaneleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, kapsamlı hizmet laboratuvarı ve daha sayamadığımız bünyesinde bulundurduğu çok sayıda alan ile hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Her sene on binlerce hastayı muayene etme amacıyla yola çıkmış olan sağlık kurumu, İzmir ilimizde sağlık kalitesini arttıracak bir projedir. Özel Tınaztepe Galen Hastanesi tarafından yapılan personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı ilanlarına nasıl başvuru yapabileceğinizi yazımız devamından öğrenebilirsiniz.İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Özel Tınaztepe Galen Hastanesi tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; biyolog, özel güvenlik görevlisi, diyetisyen, fizyoterapist, perfüzyonist, tıbbi sekreter, hemşire, hizmetli, temizlik görevlisi, laborant, paramedik, şoför, hasta bakıcı gibi kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan engelli ve eski hükümlü adayların iş başvurusu yapabilecekleri pozisyonların bulunması beklenmektedir. Peki tüm bunlara nasıl iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Özel Tınaztepe Galen Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır?

Özel İzmir Galen Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız kurumun insan kaynakları sayfasına başvurularını yapabiliyorlar. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde bu insan kaynakları sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından “Başvuru Formu” kısmına tıklarsanız özgeçmişinizi yükleyebileceğiniz sayfa açılacaktır. Burada bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak kuruma gönderebilirsiniz. Sağlık kurumu alımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Bu yazımızda Özel Tınaztepe Galen Hastanesi insan kaynakları iş ilanları ile işe alım süreci ve iş başvurusu yapma hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tınaztepe Galen Hastanesi iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER İZMİR İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, izmir iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan izmir iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.