Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. veya bilinen kısa adıyla THY Teknik A.Ş. ülkemizin uluslararası havayolu ve bayrak taşıyıcı şirketi olan Türk Hava Yolları’nın bakım, onarım ve modifikasyon merkezidir. THT Teknik A.Ş.’nin tesisleri, THY’nin Yeşilköy, İstanbul’daki Atatürk Havalimanı ve Ankarada’ki Esenboğa Havalimanı’ndaki merkezlerde yer almaktadır. THY Tetnik A.Ş. faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. THY Teknik tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

THY Teknik İş İlanları 2020

THY Teknik A.Ş. İstanbul ve Ankara’da yer alan 4 hangarı ve komponent atölyeleri ile 100’den fazla uluslararası müşterisine ağır bakım, motor, APU, iniş takımları vs. hizmeti veren dünyanın önde gelen MRO merkezlerinden biridir. Dünyanın en çok tercih edilen ilk 5 MRO şirketinden biri olmayı hedefleyen THY Teknik A.Ş. 3.000’den fazla nitelikli çalışanıyla müşterilerine entegre bir bakım ve onarım merkezi olmanın avantajlarını sunmaktadır. THY Teknik büyüm hedefleri doğrultusunda bünyesinde bulunan bu çalışanlara ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.THY Teknik tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; öğretmen, mühendis, yardımcı teknisyen, engelli personel, ressam, teknik öğretmen, uzman, uzman yardımcısı, uçak bakım teknisyeni, ar-ge mühendisi, bakım operasyon ve destek personel, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

THY Teknik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

THY Teknik bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde şirket bünyesindeki açık iş pozisyonları ile bu pozisyonlara ait başvuru şartları hakkında detaylı bilgi elde edebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelemeye alınacaktır. Bu aşamayı da geçen bireyler iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda THY Teknik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

THY Teknik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN.


DİĞER THY TEKNİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, thy teknik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan thy teknik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.