Turkish Technic, 2006 yılında kurulmuş olan ve hisselerinin yüzde yüzü Türk Hava Yolları bünyesinde bulunan ve uçakların bakım, onarım ve modifikasyonlarını gerçekleştiren bir şirkettir. THY Teknik A.Ş., Atatürk Havalimanı, İstanbul Yeni Havalimanı ile Ankara Esenboğa Havalimanı’nda merkezlere sahiptir. THY Teknik, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde 100’ü aşkın uluslararası markaya hizmet verir hale gelmiştir. Bu müşterilerine bakım, motor, iniş takımları gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. THY Teknik A.Ş. günümüzde dünyanın en çok tercih edilen 5 MRO şirketinden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Bünyesinde binlerce kişinin istihdam edildiği firma bunlara ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. THY Teknik tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

THY Teknik A.Ş. İş İlanları 2023

THY Teknik; Ankara ve İstanbul ilimizde 5 farklı hangara sahiptir. Havacılık teknik hizmetleri alanında yenilikçi çözümler sunarak, dünyadaki ilk 3 bakım merkezinden biri olmak için tüm gücüyle çalışmalarına devam eden THY Teknik bu kapsamda bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Kurum aynı zamanda aşağıda yer alan iştirakleri bünyesine de alımlar gerçekleştirmektedir.  • Türk Motor Merkezi (TEC)
  • Goodrich Turkish Technic Servis Merkezi
  • Türk Kabin İçi Sistemleri Sanayi A.Ş.
  • Türkbine Teknik
  • Uçak Koltuk Üretim San. Ve Tic. A.Ş.

THY Teknik tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; tekniker, yardımcı teknisyen, tekniker, uçak mühendisi, uzak mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, mekatronik mühendisi, otomotiv mühendisi, yazılım uzmanı, bilişim uzmanı, uçak bakım teknisyeni, engelli personel, uzman gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bunlara nereden iş başvurusu yapılır?

THY Teknik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

THY Teknik, yeni işe alımlarda kendi web adresi üzerinde ilanlar yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile bu açık ilanlara ulaşabilirsiniz. Akabinde başvurunuzu gerçekleştirerek CV’nizi kurumun insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz. Şayet sistemde açık iş pozisyonu yoksa daha sonra tekrar kontrol edebilirsiniz. Çünkü vermiş olduğumuz adres sadece açık iş ilanları bulunduğunda aktif olmaktadır. Bu yazımızda THY Teknik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

THY Teknik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER THY TEKNİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, thy teknik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan thy teknik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.