Teslimat adresi nedir?

Teslimat adresi; İnternet üzerinden ya da farklı yollar ile sipariş ettiğiniz ürünlerin kargo tarafından teslim edileceği adrestir. Sipariş verdiğiniz ürünler teslimat adresi referans alınarak gönderilir ve teslimat sağlanır. Kargonun geleceği tarihe göre bir teslimat adresi girmeniz gerekmektedir. Sipariş verdiğini ürünü almak için verdiğiniz teslimat adresinde olmanız gerekmektedir. Kargo ya da sipariş ettiğiniz ürünlere size ulaştıran firma sizi teslimat adresinde bulamaz ise siparişleriniz geri gönderilebilir. Bu sebeple teslimat adresi bilginizi girer iken dikkatli olmanız gerekmektedir. Hediye olarak sipariş ettiğiniz ürünleri teslimat adresi olarak hediye etmek istediğiniz kişinin adresini girebilirsiniz. Bu şekilde hediyeniz direkt olarak sahibine ulaşmış olacaktır.

Fatura adresi nedir?

Fatura adresi; sipariş ettiğiniz ürünlerin ya da satın aldığınız eşyaların faturalarının kesileceği adrestir. Faturanız girmiş olduğunuz fatura adresi olarak belirtilen yere gönderilecektir. Fatura adresini doğru girmeniz gerekmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerde ya da eşyalarda bir problem olması durumunda değişim yapıla bilmesi için fatura ile satın almış olduğunuz adrese başvurmanız gerekmektedir. Faturasız değişim ya da iade işlemleri yapılamamaktadır. Eğer hediye olarak bir şey satın aldınız ya da sipariş ettiyseniz teslimat adresi olarak hediye edeceğiniz kişinin adresini yazıp fatura adresi olarak kendi adresinizi yazabilirsiniz böylelikle hediyeyi aldığınız kişi satın aldığınız ürünlerin fiyatını öğrenemeyecektir. Aldığınız hediyede bir sorun yaşamanız halinde de fatura ile başvurarak değişim ya da iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
DİĞER ALIŞVERİŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, alışveriş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan alışveriş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.