Tesla Motors, elektrikli araç ve elektrikli araç motor parçaları, üreten ve satan Amerikan şirketidir. Tesla tamamen elektrikli ilk spor otomobil üretimi, Tesla Roadster, ile dikkatleri çekmiştir. Şirketin ikinci aracı Model S’dir. Tesla Motors ülkemizde de faaliyet göstermektedir. Ülkemizde faaliyetleri kapsamında da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Tesla tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tesla Motors İş İlanları 2023

Tesla Motors, 2015 Kasım itibarıyla Türkiye pazarına “Tesla Motorları Satış ve Hizmetleri Limited Şirketi” adı altında giriş yapmıştır. Şirketin 2016 yılı planlarında Türkiye’de 9 adet Supercharger adı verilen hızlı şarj istasyonu açacağı öngörülmektedir. Tesla Motors ülkemizdeki faaliyetleri kapsamında personel alımı, eleman alımı, işçi alımı da gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Tesla Motors tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, ürün sorumlusu, mağaza müdürü, servis asistanı, servis teknisyeni, ürün uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tesla Motors İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tesla Motors ülkemizde yapacak olduğu alımları Linkedin üzerinden gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapabilmek için bir Linkedin hesabınızın bulunması ve profilinizin güncellenmiş olması gerekmektedir. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Tesla Motors iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tesla İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TESLA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tesla konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tesla duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.