Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Tekirdağ ilinde su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmek maksadı ile 2014 yılında kurulmuştur. Kısaca bilenen adı ile TESKİ, Tekirdağ Belediyesi bünyesinde hizmet sunmaktadır. TESKİ çeşitli dönemlerde faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. TESKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, iş imkanları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TESKİ İş İlanları 2023

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da kısa adıyla TESKİ, İçme, kullanma ve endüstri suyu ihtiyaçlarının her türlü yeraltı ve yer üstü kaynaklarından sağlanması ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için; kaynaklardan abonelere ulaşıncaya kadar her türlü tesisin etüt ve projesini yapmak veya yaptırmak, bu projelere göre tesisleri kurmak veya kurdurmak, kurulu olanları devralıp işletmek ve bunların bakım ve onarımını yapmak, yaptırmak ve gerekli yenilemelere girişmek gibi görevlere sahiptir. TESKİ çeşitli dönemlerde ise personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Tekirdağ İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

TESKİ tarafından şimdiye dek yayınlanmış olan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kimyager, özel güvenlik görevlisi, büro personeli, şoför, sayaç okuma elemanı, veznedar, mühendis, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

TESKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TESKİ bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları kurumun resmi web adresi olan www.teski.gov.tr ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını kaçırmamak, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurum bünyesinde yer alan insan kaynakları veya personel daire başkanlığı gibi departmanlara ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda TESKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TESKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, teski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan teski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.