Kipa, ülkemizde çeşitli illerimizde alışveriş merkezleri bulunmakta olan bir hipermarket zinciridir. Kipa 1992 yılında İzmir ilimizde kurulmuş ve zamanla ülkemizdeki önemli perakendeciler arasında kendisine yer edinmiştir. 2003 yılında ise hisseleri Tesco tarafından satın alınmıştır. Tesco Kipa büyüme hedefleri doğrultusunda ve ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Tesco Kipa tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Tesco Kipa İş İlanları 2020

Kipa kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmış ve günümüzde ülkemizin en büyük hipermarket zincirlerinden birisi haline gelmiştir. Günümüzde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi ülkemizin en büyük şehirleri dahil, 20’yi aşkın şehirde 30’u aşkın alışveriş merkezi ile beraber toplam 170’den fazla mağazaya sahiptir. Tesco Kipa büyüme hedefleri bu mağazalarına ve yeni açacak olduğu şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Tesco Kipa tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; pastacı, ekmekçi, teknik personel, reyon elemanı, satınalma müdürü, kasiyer, satınalma sorumlusu, insan kaynakları şefi, bilgi işlem destek analisti, mağaza elemanı, taze gıda satış elemanı, şoför, güvenlik görevlisi, temizlik elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde; ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların başvuru yapabilecekleri part time ve full time kadrolar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tesco Kipa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tesco Kipa bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. ( Not : Şu anda başvuru formu teknik çalışmalar sebebi ile açılmamaktadır. En kısa sürede sorun düzeltilecektir. ) Akabinde yapmış olduğunuz iş başvurusu, kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen adaylar Kipa gibi ülkemizin en büyük perakende zincirlerinden birisinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Kipa iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kipa İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER KİPA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kipa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kipa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.