Yalova ilimizde yer alan Termal Belediyesi yayınlamış olduğu ilan il işçi alımı yapacağını belirti. Termal Belediyesi işçi alımı ilanı neticesinde 5 adet geçici beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 9 Eylül 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Termal Belediyesi geçici işçi alımı ilanına dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Termal Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2016

Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebe İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdırTalebe müracaat edenlerin talep sayısının üç katından fazla olması durumunda 26.09.2016 tarihinde saat 10.00’da iş yerimiz hizmet binasında(Termal Belediyesi Hizmet Binasın da) noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)Pratikten
En Az Öğrenim Seviyesiİlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesiİlköğretim
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Termal Belediyesi Hizmet Binası26.09.201610:00 – 11:00

Çalışma Adresi : GÖKÇE DERE MAH. ATATÜRK CD 7/A TERMAL/YALOVA

Termal Belediyesi geçici işçi alımı ilanına dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri gibi ilan hakkında detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.