Tepe Servis ve Yönetim A.Ş., 2008 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. Bilkent Holding çatısı altında faaliyet gösteren şirket; kurumsal temizlik başta olmak üzere, tesis plaza site avm yönetimi ve işletmesi, teknik bakım ve onarım hizmetleri, banka şube temizliği, dış cephe ve inşaat temizliği, çağrı merkezi hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Ülkemizde banka şube temizliği alanında en büyük firma olan Tepe Servis, ülkemizde ve Kıbrıs’ta ayda 40 bini aşkın ATM’nin silinmesini gerçekleştirmektedir. Ayrıca Adana, Ankara ve İstanbul ilimizde bulunan çağrı merkezlerinde sektörün önde gelen kurumlarına inbound-outbound hizmeti vermektedir. Tüm bu hizmetlerini aralıksız gerçekleştirmek için yeni çalışanlara ihtiyaç duyan kurum bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Tepe Servis tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tepe Servis İş İlanları 2023

Tepe Servis yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. 81 ilimizde 10 bine yakın çalışanı ile 300’ü aşkın kurumsal müşterisine hizmet sunmaktadır.  Aşağıda saymış olduğumuz şehir hastanelerinin medikal olmayan genel destek hizmetleri de yine Tepe Servis tarafından verilmektedir. Tepe Servis bünyesinde bulunan binlerce çalışanına ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.Tepe Servis tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; temizlik görevlisi, büro memuru, engelli işçi, veri giriş operatörü, part time temizlik personeli, temizlik şefi, hastane temizlik elemanı, depo elemanı, danışma personeli, housekeeper, site müdürü, muhasebe personeli, gece temizlik şefi, havuz sorumlusu, makam şoförü, makineci, elektrik teknikeri, dış cephe cam silici, teknik müdür, çay servis personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tepe Servis İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tepe Servis çeşitli kariyer portalları üzerinden ilanlar yayınlamaktadır. Bunun yanında yeni alımlar için bünyesine daha önce iş başvurusunda bulunmuş, özgeçmişini kurumun insan kaynakları departmanına iletmiş kişiler arasından da yapmaktadır. Sizler de CV’nizi Tepe Servis’e iletmek ve ülkemizin alanında en büyük firmalarının birisinde çalışma olanağı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasını kullanabilirsiniz. Vermiş olduğumuz kariyer sayfasına girmenizin ardından sayfanın sonunda yer alan formu doldurmalısınız. Daha sonra başvuru yaptığınız pozisyonda uygun bir personel açığı oluşursa başvurunuz değerlendirilmeye alınır. Bu yazımızda Tepe Servis iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tepe Servis iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER TEPE SERVİS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tepe servis konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tepe servis duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.