Tepe Güvenlik A.Ş., 1992 yılında kurulmuş olan ve elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve alarm izleme alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir. Bilkent Holding A.Ş. bünyesinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana gelişimini sürdüren firma günümüzde ülkemizin 81 ilinde de hizmet verir hale gelmiştir. Müşteri sayısını günden güne arttıran, günümüzde 70 bini aşkın müşterisine hizmet veren Tepe Güvenlik, 1 milyon kullanıcıya sorunsuz hizmet verecek bir teknik altyapıya sahiptir. Tepe Güvenlik, ülkemizin en büyük kurumlarına, perakende zincirlerine, banka şubelerine ve bunlara bağlı ATM’lere hizmet vermektedir. Geniş bir müşteri ağına sahiptir. Çok sayıda çalışanı ile faaliyetlerini sürdüren firma, bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Tele Güvenlik tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tepe Güvenlik İş İlanları 2023

Tepe Güvenlik, kurulduğu günden bu yana alanında en beğenilen şirket olmayı başarmıştır. “İlk yedekli alarm izleme merkezi” gibi sektörde çok sayıda yeniliği ülkemize kazandıran Tepe Güvenlik bünyesinde çalışan yüzlerce çalışanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Tepe Güvenlik bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı da gerçekleştirmektedir.Tepe Güvenlik tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, avukat, operasyon yöneticisi, proje sorumlusu, güvenlik amiri, güvenlik personeli, silahlı güvenlik görevlisi, silahsız güvenlik görevlisi gibi çok sayıda bay ve bayan adaylar için kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bunlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Tepe Güvenlik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile gerçekleştirebilirler. Bunun haricinde kurumun Linkedin gibi çeşitli kariyer portalları üzerinden de ilanlar yayınlamaktadır. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Tepe Güvenlik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tepe Güvenlik iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER TEPE GÜVENLİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tepe güvenlik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tepe güvenlik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.