Enerji sektöründe çok sayıda başarılı özel kuruluşun yanı sıra devlet kurumları da yer alıyor. Bu kuruluşlardan bir tanesi de Türkiye Elektromekanik Sanayi Anonim Şirketi yani bilinen kısa adı ile TEMSAN.  Son yıllarda 30’u aşkın hidroelektrik santralinin kurulumunu gerçekleştiren TEMSAN, dere ve akarsulardan enerji üretimini gerçekleştirmek amacı ile mikro ve mini türbin imalatı da gerçekleştirmektedir. Kurum Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde hizmetlerine devam etmektedir. TEMSAN insan kaynakları, kuruluşun 2022 yılında da faaliyetlerini arttırarak yoluna devam edeceğini ve mevcut tesisleri ile genel müdürlüğünün bünyesine personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirecek. Yazımız devamında TEMSAN tarafından yayınlanan en son iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

TEMSAN İş İlanları 2022

TEMSAN 1977 yılından bu yana faaliyetlerini arttırarak devam etmektedir. Genel Müdürlüğü Ankara ilimizde bulunan TEMSAN’ın; Ankara ve Diyarbakır illerinde de ikişer adet yani toplamda dört adet fabrikası bulunmaktadır. TEMSAN bünyesinde bulunan mevcut fabrikalarına ve genel müdürlüğüne personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirecektir. TEMSAN tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.  • TEMSAN 30 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TEMSAN Ortaöğretim Mezunu Engelli İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

TEMSAN tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, ortaöğretim mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda adayın ve engelli, eski hükümlü kişilerin iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar bulunmaktadır. Temsan iş ilanları içinde ön muhasebeci, sıhhi tesisatçı, makine bakım onarım teknisyeni, makine bakım onarımcısı, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, teknisyen, endüstri mühendisi, kimya mühendisi, inşaat mühendisi, jeoloji mühendisi, bilgisayar mühendisi, büro memuru gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır? İlanlar nasıl ve nereden takip edilir?

TEMSAN İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TEMSAN tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde Türkiye İş Kurumu resmi adresi yani www.iskur.gov.tr üzerinde ve temsan.gov.tr kurumun resmi adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarını kaçırmamak ilanlar yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için devlette.com adresimizi sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığında iş başvurusuna dair tüm detayları sosyal ağlarımız üzerinden paylaşacağız. Harici olarak TEMSAN, bünyesine insan kaynakları gibi departmanlarına yapılan başvuruları kabul etmemektedir. TEMSAN bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. TEMSAN iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Temsan işe alım süreci hakkında bilgilere BURADAN da ulaşmanız mümkündür.


DİĞER TEMSAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, temsan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan temsan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.