Temsa Global veya bilinen kısa adı ile Temsa, 1968 yılında kurulmuş olan bir otobüs ve midibüs üreticisidir. Temsa ayrıca Mitsubishi marka otomobillerin ithalat ve satışını da gerçekleştirmektedir. Yüzde yüz Türk sermayesi ile Sabancı Holding bünyesinde kurulan Temsa, daha sonra True Value Capital Partners şirketine satılmıştır. 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren şirketin ihracat yaptığı ülkeler arasında; Fransa, Almanya, Avusturya, İtalya, İsveç, Litvanya, Amerika Birleşik Devletleri gibi sanayi alanında oldukça gelişmiş ülkeler de bulunmaktadır. Bünyesinde binlerce kişinin istihdam edildiği Temsa, bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Temsa tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Temsa İş İlanları 2023

Temsa, Adana ilimizde Seyhan ilçesinde bir fabrikaya sahiptir. 510 bin metrekarelik bir alanda kurulmuş olan bu fabrikada, Safir şehirlerarası yolcu ve turizm otobüsleri, Prestij midibüsleri, Avunue şehir içi otobüsleri ve daha çok sayıda marka otobüsü üretmektedir. Yılda 10 bini aşkın araç üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu fabrikanın yanında yeni fabrika kurulumu için de çalışmalarını sürdüren Temsa bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Temsa tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; teknisyen, servis mühendisi, makine mühendisi, şoför, stajyer, engelli personel, satış yöneticisi, kalite teknisyeni, montaj işçisi, iş güvenliği uzmanı, satınalma uzmanı, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Temsa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Temsa Adana Fabrikası ve diğer illerimizde bulunan satış noktalarına yeni çalışan alımları gerçekleştirilmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile bu ilanlara ulaşabilirsiniz. Şayet açık iş pozisyonu bulunmuyorsa da genel başvuru kısmından özgeçmişinizi kurumun insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Böylelikle yeni açık pozisyonlar meydana geldiğinde başvurunuz kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınır. Bu yazımızda Temsa iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Temsa iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER TEMSA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, temsa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan temsa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.