Tekzen, yapı malzemeleri ve mobilya satışı yapmakta olan uluslararası bir yapımarket zinciridir. 1995 yılında GÖTZEN adı altında kurulmuş olan şirket, daha sonra TEKZEN adı altında faaliyetlerine devam etme kararı almıştır. Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve Romanya’da şubeleri bulunmaktadır. TEKZEN faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Tekzen tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tekzen İş İlanları 2023

Tekzen ülkemizde 50’den fazla ilde 110’u aşkın şubesinde hizmet vermektedir. Yeni şubeler açmak için çalışmalarına devam eden Tekzen, yeni açacak olduğu mağazalarına ve mevcut mağazalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Koçtaş İş Başvurusu Yapmak İçin Hemen Tıklayın

Tekzen tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; teknik servis elemanı, mağaza personeli, depo elemanı, satış danışmanı, şoför, ERP çözüm uzmanı, reyon şefi, elektrik mühendisi, kasiyer, muhasebe elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tekzen İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tekzen bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını yapabilirler. Tekzen iş ilanları için çeşitli kariyer portallarını kullanmaktadır. Tekzen bünyesinde çalışmak için vermiş olduğumuz bağlantıya girmeli ve akabinde açık iş pozisyonları içinde size uygun olan ilana başvuru yapmalısınız. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Tekzen bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Tekzen iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tekzen İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TEKZEN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tekzen konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tekzen duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.