Teknosa A.Ş., 2000 yılında kurulmuş olan bir elektronik eşya perakende zinciridir. Hacı Ömer Sabancı Holding Anonim Şirketi bünyesinde hizmet veren Teknosa; beyaz eşya, cep telefonu, bilgisayar, elektrikli ev aletleri, fotoğraf makinesi, kamera gibi sayısız ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdüren şirket günümüzde ülkemizde teknoloji denildiğinde akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır. Gerek mağaza sayısı, gerekse satış rakamları göz önüne alındığında tartışmasız ülkemizin alanında en büyük firmasıdır. Teknosa en yeni teknolojileri müşterileri ile buluşturmak için var gücüyle çalışırken, bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Teknosa tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Teknosa İş İlanları 2023

Teknosa yeni mağaza yatırımlarına ara vermeksizin devam ediyor. Günümüzde 300’ü aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. 81 ilimizde mağazaya sahip olan ülkemizin en büyük teknoloji marketi Teknosa, tüm bu mağazalarına ve genel müdürlüğüne çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Teknosa tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; iklimsa ürün uzmanı, satış yöneticisi, tekno asistan, mağaza operasyon uzmanı, iç satınalma uzmanı, engelli personel, mağaza satış danışmanı, iç denetim uzmanı, tüketicisi promosyon uzmanı, depo elemanı, satış temsilcisi, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Teknosa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Teknosa adayların hızlı bir şekilde başvurabilmeleri için 3 dakikada iş başvuru sistemini yayına almıştır. Bu sayede adaylar kısa bir süre içerisinde basit bir şekilde başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Sizler de aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına giriş yaparak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları tarafından açık iş pozisyonu oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır. Bu yazımızda Teknosa iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Teknosa İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.