Tekkeköy, Samsun ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Tekkeköy, Samsun şehrinin en doğusunda yer alan merkez ilçedir. Tekkeköy Belediyesi ilçenin gelişimi adına çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. Tekkeköy Belediyesi bu çalışmalarını aralıksız sürdürmek adına da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Tekkeköy Belediyesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Tekkeköy Belediyesi İş İlanları 2023

Tekkeköy, tarihi ve kültürel açıdan da oldukça önemli bir ilçemizdir. Öyle ki; ilçede yerleşim insanlık tarihi kadar eskidir. Tekkeköy Belediyesi ise hem bu tarihi yapının korunması hem de ilçenin gelişmesi adına çalışmalar yapmaktadır. Tekkeköy Belediyesi bu kapsamda çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Tekkeköy Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.  • Facebook Üzerinden Tekkeköy İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Tekkeköy Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro memuru, zabıta, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, beden işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. İlanlarda ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da yapıldığı görülmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tekkeköy Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tekkeköy Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimi üzerinde yer bulmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığında tüm detayları sosyal mecralar üzerinden paylaşacağız. Harici olarak belediyenin insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına bizzat yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten dolayı Tekkeköy Belediyesi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için, iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Tekkeköy Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TEKKEKÖY HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tekkeköy konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tekkeköy duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.