Şehir hastaneleri, ülkemizde sağlık alanında daha kaliteli hizmeti daha ucuza alınması amacıyla oluşturulmuş bir projedir. Ülkemizde çok sayıda ilimizde devasa sağlık kompleksleri inşa edilmiş ve faaliyete geçirilmiştir. Bu kapsamda yapımı devam eden şehir hastanelerinden bir tanesi de Tekirdağ ilimizde yapılmaktadır. Tekirdağ Şehir Hastanesi, Trakya bölgesinde bulunan tek şehir hastanesi olma özelliğini taşımaktadır. 150 bin metrekare bir alanda inşa edilen Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin yatak kapasitesi ise 560. Kamu Özel Ortaklığı Modeli iyi yapılan hastanenin inşaat, mekanik, çevre düzenleme gibi tüm iş ve işlemleri Dost İnşaat tarafından anahtar teslim üstlenilmiştir. Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin bir diğer özelliği ise bölgede bir istihdam kapısı olmasıdır. Şehir hastanesi bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir. Tekirdağ Şehir Hastanesi iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Tekirdağ Şehir Hastanesi’nde tüm imkanlar düşünülmüş. Şehir hastanesindeki teknolojik altyapı sebebi ve uzman kadrosu ile en zorlu ameliyatların bile yapılması mümkün. Hastaların rahatı için hastanede tüm ince detaylar düşünülmüş durumda. Ayrıca hastane bünyesinde 2 bin araçlık otopark bulunuyor. Tekirdağ Şehir Hastanesi, sağlık turizmi açısından bölgeye büyük yarar sağlıyor. Tekirdağ Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak.Tekirdağ İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Tekirdağ Şehir Hastanesi tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; hemşire, biyolog, stajyer, engelli personel, eski hükümlü işçi, ambulans şoförü, tekniker, teknisyen, diyetisyen, eczacı, fizyoterapist, hasta kabul elemanı, laborant gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tekirdağ Şehir Hastanesi açıldığında bünyesindeki personel açığının birçoğu kapatılan çevre hastanelerden karşılanacaktır. Bunun dışında yer alan kadro ve pozisyonlara ise doğrudan Sağlık Bakanlığı tarafından atama yapılacağı gibi İŞKUR üzerinden açıktan atama yolu ile de alımlar yapılacaktır. Tekirdağ Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak için bu açık iş pozisyonlarını takip etmeli ve akabinde iş başvuru formu doldurmalısınız.

Bu yazımızda Tekirdağ Şehir Hastanesi iş ilanları, işe alım süreci ile insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TEKİRDAĞ ŞEHİR HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tekirdağ şehir hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tekirdağ şehir hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.