Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Ne Zaman?

Tekirdağ, Marmara Bölgesi içerisinde yer alan önemli illerimizden bir tanesidir. 2023 yılında nüfusu 1 milyonu aşmış ve bu anlamda ülkemizin en kalabalık 23. Şehri olmuştur. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yapmış olduğu açıklamada 2023 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştireceğini açıkladı.  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ne zaman personel alımı yapacak, başvuru şartları neler olacak, hangi kadro ve pozisyonlarda personel alınacak, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı 2023

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2023 yılında da memur, personel alımlarına kaldığı yerden devam edecek. Örnek belediyeler arasında gösterilen ve bu başarısını kaliteli bir teşkilat yapısına borçlu olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bu büyüme ve istikrar ortamının sürebilmesi ve başarılara yenilerinin eklenebilmesi için açık pozisyonlarına eleman alımı yapmayı hedefliyor.  Büyükşehir Belediyesi sözleşmeli ve geçici olarak eleman alımları yapacak. İlanlarda ilkokul mezunu, lise mezunu ya da yükseköğretim mezunu kişilerin başvuruda bulunabileceği kadro ve pozisyonlar bulunacak. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi sadece il merkezinde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde ve taşra bölgesinde de alımlar yapacağını açıkladı. İşte o ilçeler.. • Çorlu Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Ergene
 • Hayrabolu
 • Malkara
 • Marmaraereğlisi
 • Muratlı
 • Saray
 • Şarköy
 • Süleymanpaşa Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Çerkezköy Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Kapaklı Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Belediyeler personel alımlarını kendi bütçelerini kullanarak yapmaktadırlar. 2023 bütçesi öngörülürken yapılacak olan çok sayıda personel alımı için de kaynak oluşturulmuş durumda. Şimdi sadece açık iş pozisyonlarının belirlenebilmesi için çalışma yapılması kısmı kalıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanları henüz yayınlanmadı ancak detaylar da yavaş yavaş netleşmeye başladı. Buna göre alımlarda bazı bölümler haricinde KPSS şartı aranmayacak. Adaylar mülakat aşamasından geçecekler ve daha sonra sözleşmeli olarak iş başı yapacaklar. İlanlarda bekçi, güvenlik görevlisi, sekreter, mühendis, itfaiyeci, zabıta, mimar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Tekirdağ ili ve ilçeleri için en son yayınlanmış iş ilanlarına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Tekirdağ İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 50 İtfaiye Eri Alımı İçin TIKLAYIN

TESKİ İş İlanları İçin TIKLAYIN

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanları henüz yayımlanmadı. İlanlar yayınlandığı zaman iş başvurusu formu, açık iş ilanları, iş başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgiler de yine www.devlette.com adresimiz üzerinden yayınlanacaktır. Bunun dışında Belediye bünyesinde yer almakta olan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. İnternet üzerinden ise Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapabileceğiniz bir bağlantı bulunmamaktadır. Bunun aksini söyleyen kişilere ve web adreslerine itimat etmemeniz önemle rica olunur. Tekirdağ Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümünden veya aşağıda bulunan iletişim adreslerinden dile getirebilirsiniz.

 • Adres: Mimar Sinan Cad. No:50 59030 Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
 • İletişim : 0 850 459 59 59


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.