Tekfen İnşaat, 1956 yılında kurulmuş olan bir müteahhitlik firmasıdır. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren Tekfen, günümüzde sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük inşaat firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Günümüzde Tekfen Holding, Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Kafkasya ve Orta Asya ile Orta Avrupa’da çok büyük projelere imza atmıştır. Tekfen İnşaat büyüme hedefleri kapsamında çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte ve bu kapsamda da her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Tekfen İnşaat tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer bulmaktadır.

Tekfen İnşaat Güncel İş İlanları 2020

Tekfen İnşaat bünyesinde 15 bini aşkın çalışan bulunmaktadır. Hizmet verdiği alanlarda en büyüğü olma hedefini daimi olarak sürdüren Tekfen İnşaat, çalışmalarına bu kapsamda ara vermeksizin devam etmektedir. Tekfen İnşaat bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Tekfen İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, mimar, şantiye şefi, iş güvenliği uzmanı, hemşire, inşaat teknikeri, aşçı, özel güvenlik görevlisi, forklift operatörü, iş makineleri operatörü, argon kaynakçısı, elektrikçi, elektrik mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların yurt dışı ve yurt içi başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tekfen İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tekfen İnşaat bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları, kurumun bünyesinde yayında olan İK yani insan kaynakları mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilmektedir. Harici olarak çeşitli kariyer portallarında bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşabileceğiniz uygulamayı indirip, profilinizi oluşturmanızın ardından, açık iş pozisyonları hakkında bilgi alabilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı yapmış olduğunuz iş başvurularını detaylı olarak incelemekte ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağırmaktadır. Bu aşamayı da geçen adaylar Tekfen İnşaat gibi ülkemizin en büyük firmalarının bir tanesinde çalışma imkanı elde etmektedir. Bu yazımızda Tekfen İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tekfen İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TEKFEN İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tekfen inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tekfen inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.