Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş. 1956 yılında kurulmuş olan bir mühendislik danışmanlık şirketidir. Kurum, Tekfen Holding bünyesinde bulunan şirketlerden bir tanesidir. Üstün kalite anlayışını hiçbir zaman yitirmemiş olan firma günümüzde ülkemizin en büyük müteahhitlik firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Günümüzde sadece ülkemizde değil; Ortadoğu, Kuzey Afrika, Kafkasya, Orta Asya ile Doğu ve Orta Avrupa’da da büyük projelere imzasını atmıştır. Tekfen İnşaat yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, bünyesinde çalışmakta olan binlerce çalışana ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Tekfen İnşaat tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tekfen İnşaat İş İlanları 2023

Tekfen İnşaat tarafından tamamlanan projeler dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Firma; Azerbaycan, Katar, Kazakistan, Irak, Suudi Arabistan, Gürcistan, Bulgaristan, Libya, Fas, Türkmenistan gibi çok sayıda ülkede aktif olarak faaliyet göstermektedir. Tekfen bünyesinde 10 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Tekfen İnşaat bu çalışanlarına ek personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Tekfen İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; proje mühendisi, tekniker, teknisyen, iş güvenliği uzmanı, vasıflı vasıfsız işçi, stajyer, aşçı, özel güvenlik görevlisi, montaj elemanı, inşaat mühendisi, satış sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Tekfen İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tekfen İnşaat bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları, kurumun bünyesinde yayında olan İK yani insan kaynakları mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilmektedir. Harici olarak çeşitli kariyer portallarında bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşabileceğiniz uygulamayı indirip, profilinizi oluşturmanızın ardından, açık iş pozisyonları hakkında bilgi alabilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı yapmış olduğunuz iş başvurularını detaylı olarak incelemekte ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağırmaktadır. Bu aşamayı da geçen adaylar Tekfen İnşaat gibi ülkemizin en büyük firmalarının bir tanesinde çalışma imkanı elde etmektedir. Bu yazımızda Tekfen İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tekfen İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TEKFEN İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tekfen inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tekfen inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.