TEİAŞ yayınladığı ilan ile taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere çok sayıda işçi alımı yapacağını belirtti. İlan kapsamında toplamda 111 teknisyen alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Balıkesir gibi bir çok ilde yapılacak TEİAŞ elektrik teknisyeni alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

TEİAŞ Elektrik Teknisyeni Alımı İlanı 2016

Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 14 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümü mezunu) ile 97 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümü mezunu) alınacaktır.İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı işyeri, ili ve sayısı aşağıda belirtilmiştir.

ÜNİTENİN ADI

ÇALIŞTIRILACAĞI İL

ALINACAK

ELEKTRİK TEKNİSYENİ SAYISI

ALINACAK

ELEKTRONİK TEKNİSYENİ SAYISI

1.Bölge Müdürlüğü-Davutpaşa/İSTANBULİstanbul

11

2.Bölge Müdürlüğü-BURSABalıkesir

1

Bursa

1

3.Bölge Müdürlüğü-İZMİRİzmir

2

1

4.Bölge Müdürlüğü-Anadolu/İSTANBULİstanbul

5

1

5.Bölge Müdürlüğü-ADAPAZARIKocaeli

2

Sakarya

4

Zonguldak

4

7.Bölge Müdürlüğü-ISPARTAIsparta

2

8.Bölge Müdürlüğü-ANKARAAnkara

5

9.Bölge Müdürlüğü-KONYAKonya

2

10.Bölge Müdürlüğü-SAMSUNSamsun

2

Tokat

4

11.Bölge Müdürlüğü-KAYSERİKayseri

4

Kırşehir

4

12.Bölge Müdürlüğü-GAZİANTEPGaziantep

4

3

Şanlıurfa

2

13.Bölge Müdürlüğü-ELAZIĞElazığ

1

Malatya

1

14.Bölge Müdürlüğü-TRABZONArtvin

1

Trabzon

7

15.Bölge Müdürlüğü-ERZURUMErzincan

2

Erzurum

2

16.Bölge Müdürlüğü-BATMANDiyarbakır

2

Mardin

2

17.Bölge Müdürlüğü-VANAğrı

4

Bitlis

2

Van

4

2

18.Bölge Müdürlüğü-ADANAAdana

4

1

Hatay

1

19.Bölge Müdürlüğü-ANTALYAAntalya

1

20.Bölge Müdürlüğü-EDİRNEEdirne

1

Kırklareli

4

21.Bölge Müdürlüğü-DENİZLİDenizli

4

1

TOPLAM

97

14

TEİAŞ Teknisyen Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

TEİAŞ teknisyen alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden başvurularını yapabilecekler. İster İŞKUR il müdürlüklerine bizzat başvuruda bulunarak, isterseniz de internet üzerinden ilanlara başvurulabilecek. Başvuru formu 22.02.2016  tarihinde yayınlanacak. Bu sebepten TEİAŞ teknisyen alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar bu tarihi beklemek durumundalar. İlan yayınlandığında yine İŞKUR iş başvurusu formunu bu sayfaya ekleyeceğiz.

TEİAŞ teknisyen alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. İlana dair son ve güncel gelişmeleri takip etmek için ise sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan diğer bütün ilanlara TEİAŞ iş başvurusu sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.