Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi yani bilinen adıyla TEİAŞ yayınlamış olduğu ilan ile il merkezlerinde ve taşralarda bulunan ihtiyaç sebebiyle çok sayıda elektrik teknikeri alımı gerçekleştireceğini belirtti.  TEİAŞ elektrik teknikeri alımı ilanı Ankara, İstanbul, İzmir, Samsun, Erzurum ve Adana illeri için geçerli olup toplamda 82 elektrik teknikeri alımı gerçekleştirilecektir. TEİAŞ elektrik teknikeri alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

TEİAŞ Elektrik Teknikeri Alımı İlanı 2016

TEİAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN TAŞRA TEŞKİLATININ SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINDA İSTİHDAM EDİLECEK ELEKTRİK TEKNİKERİ ALIMI HAKKINDA DUYURUŞirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 82 Elektrik Teknikeri (Meslek Yüksekokullarının Elektrik; Elektrik Enerjisi Üretim, İletim, Dağıtım bölümü mezunu) alınacaktır.

İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı işyeri, ili ve sayısı aşağıda belirtilmiştir.

ÜNİTENİN ADI

İLİ

ADET

İşletme Dairesi BaşkanlığıAnkara

2

1.Bölge Müdürlüğü-İSTANBULİstanbul

16

3.Bölge Müdürlüğü-İZMİRİzmir

16

10.Bölge Müdürlüğü-SAMSUNSamsun

16

15.Bölge Müdürlüğü-ERZURUMErzurum

16

18.Bölge Müdürlüğü-ADANAAdana

16

TOPLAM

82

TEİAŞ Elektrik Teknikeri Alımı Başvuru Formu

Yukarıda bulunan tabloda TEİAŞ elektrik teknikeri alımı ilanı sonucunda işe alınacak olan işçilerin çalıştırılacakları iller ve toplamda ne kadarlık işçi alımı gerçekleştirileceği belirtilmiştir. Başvuru yapmak isteyen adaylar için ilan 22 Şubat 2016 tarihinde yayımlanacaktır. TEİAŞ elektrik teknikeri alımı ilanı başvurusu için isterseniz bizzat İŞKUR il müdürlüklerine müracaat edebilir yada yine bu sayfa üzerinden ilan yayınlandığı vakit başvuru formuna ulaşabilir ve online olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TEİAŞ elektrik teknikeri alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanmış diğer bütün ilanlara TEİAŞ iş ilanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.