Türkiye Elektrik İletim A.Ş. ya da bilinen kısa ismi ile TEİAŞ yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda ilde çok sayıda teknisyen alımı yapacağını açıkladı. TEİAŞ 200 teknisyen alımı ilanı kapsamında elektrik teknisyeni alımı ve elektronik teknisyeni alımı gerçekleştirecektir. İlana başvuruda bulunmak isteyen adayların 20 Mart 2017 tarihinde İŞKUR web adresinde yayınlanacak olan ilanları takip etmeleri gerekmektedir. TEİAŞ 200 teknisyen alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

TEİAŞ 200 Teknisyen Alımı İlanı 2017

Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 16 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümü mezunu) ile 184 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümü mezunu) alınacaktır.İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı ili ve alınacak Teknisyen sayısı aşağıda belirtilmiş olup iş gücü talebine başvurmak isteyenlerin Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 20.03.2017 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumuna yapılacaktır.

ÇALIŞTIRILACAĞI İLALINACAK

ELEKTRİK TEKNİSYENİ SAYISI

ALINACAK ELEKTRONİK TEKNİSYENİ

SAYISI

Adana72
Ağrı7
Ankara1
Antalya6
Amasya4
Artvin4
Aydın1
Balıkesir4
Bartın1
Batman31
Bolu2
Bursa22
Çanakkale1
Çorum1
Denizli31
Diyarbakır3
Düzce1
Edirne2
Elazığ1
Erzincan6
Erzurum22
Eskişehir3
Gaziantep62
Hatay1
Iğdır1
Isparta2
İstanbul142
İzmir82
K.Maraş6
Karabük1
Kayseri4
Kırklareli4
ÇALIŞTIRILACAĞI İLALINACAK

ELEKTRİK TEKNİSYENİ SAYISI

ALINACAK ELEKTRONİK TEKNİSYENİ

SAYISI

Kırşehir1
Kocaeli3
Konya41
Kütahya2
Malatya3
Mardin4
Mersin6
Muğla2
Nevşehir3
Ordu2
Osmaniye1
Sakarya7
Samsun4
Siirt3
Sivas2
Şanlıurfa7
Tokat4
Tekirdağ2
Trabzon5
Van21
Zonguldak5
TOPLAM18416

TEİAŞ tarafından yapılacak olan 200 teknisyen alımı ilanı hakkında nasıl başvuru yapılır, başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, iş talep formu gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Bunun dışında kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara Türkiye Elektrik İletim A.Ş. İş İlanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER TEİAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, teiaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan teiaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.