Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) 8 Haziran 1984 tarih ve 233 sayılı Kamu İktisadi Teşebbüsleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ve değişiklikleri ile 22 Ocak 1990 tarih ve 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’ye dayanılarak çıkarılan, 2001/2026 sayılı kararnamenin eki Bakanlar Kurulu kararı ve 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu çerçevesinde faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur.  Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) bünyesinde güncel olarak 9 Bine yakın çalışan bulunmaktadır. Bugün çıkarılan ilan ile TEİAŞ bir çok il ve farklı pozisyonlarda işçi alımı, personel alımı gerçekleştireceğini belirtti. İşte detaylar ..

TEİAŞ İşçi Alımı 2016

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü daimi işçi statüsünde müdürlüğün taşra teşkilatlarında çalıştırılmak üzere 82 elektrik teknikeri ve 111 teknisyen kadrosu için toplamda 193 personel alımı yapacak.TEİAŞ bu işçi alımı ilanı başta Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Samsun, Antalya, Gaziantep gibi illerde ikamet edenleri kapsamaktadır. TEİAŞ ülkemizin bir çok iline 111 en az lise mezunu elektrik teknisyeni ve elektronik teknisyeni ile 82 önlisans elektrik, elektrik enerjisi üretim iletim dağıtım bölümü mezunu olmak üzere toplamda sözleşmeli 193 işçi alımı gerçekleştirecek.TEİAŞ Personel Alımı 2016

TEİAŞ personel alımı için başvuru tarihleri de belli oldu. Buna göre ilana başvuru yapmak isteyen adaylar 22 Şubat 2016 ile 2 Mart 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirebilecekler.Adaylardan 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına girerek en az 60 puan almış olmaları şartı aranmaktadır. Başvurular belirttiğimiz tarihlerde gerçekleştirilecek olup, nasıl başvuru yapacağınızı ve ilanlar hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantılardan görebilirsiniz.

TEİAŞ 82 Elektrik Teknikeri Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

TEİAŞ 111 Elektrik Teknisyeni Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İlanlar hakkında hangi illerde alım yapılacağına, başvuru şartlarına, başvuru formuna ve ilanlar hakkında daha detaylı bilgilere bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kurum tarafından yayınlanan diğer ilanlara TEİAŞ iş ilanları ve iş başvurusu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.