Tedi Discount Tekstil Mağazacılık A.Ş. 2007 yılında kurulmuş olan bir zincir mağazalarıdır. Mağazalarında tekstil, züccaciye, aksesuar, kozmetik gibi ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Tedi kurulmuş olduğu günden bu yana büyümeyi başarmış ve günümüzde çok sayıda mağaza sayısına ulaşmıştır. Tedi büyüme hedefleri doğrultusunda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Tedi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tedi Discount İş İlanları 2023

Tedi; İstanbul, Bursa, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Yalova gibi illerimizde mağazalara sahiptir. Tedi büyüme hedefleri doğrultusunda yeni mağazalar açmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Tedi mevcut şubelerine ve yeni açacak olduğu şubelerine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Tedi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; asistan, kategori yöneticisi, çay servis ve temizlik elemanı, bütçe raporlama uzmanı, satış danışmanı, satış personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tedi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tedi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtasıyla başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Tedi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tedi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TEDİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tedi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tedi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.