TEDAŞ Personel, Eleman ve İşçi Alımı İlanları

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da bilinen kısa ismiyle TEDAŞ, ülkemizde elektrik enerjisinin; dağıtım ve perakende satışından sorumlu iktisadi devlet teşekkülüdür. 1970 yılında kurulmuş olan TEDAŞ bünyesinde 30 binin üzerinden çalışan vardır. Günümüzde elektrik dağıtım ve perakende satış sektöründe rekabet ağırlıklı bir piyasa oluşturmak için çalışmalarına devam eden TEDAŞ, bu sebeple dağıtım bölgelerini yeniden belirlemiş ve 21 yeni dağıtım bölgesi oluşturmuştur. TEDAŞ, enerji sektöründeki yatırımlarına ara vermeksizin devam edileceğini belirtmektedir. Bu sebepten dolayı bünyesine her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.  Yazımız devamında TEDAŞ açık pozisyonları, güncel TEDAŞ iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

TEDAŞ İş İlanları 2022

TEDAŞ insan kaynakları 2022 yılında da çok sayıda yeni yatırım yapılacağını ve bu yatırımların doğrultusunda da eleman açıklarını kapatabilmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaklarını belirtmektedir. TEDAŞ tarafından yayınlanacak iş ilanları içinde çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabileceği kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlar sonucunda adaylar sözleşmeli, geçici, kadrolu ve daimi gibi statülerde istihdam edileceklerdir. Aşağıda son dönemde TEDAŞ tarafından yayınlanmış olan en yeni iş ilanları yer almaktadır.TEDAŞ 2022 yılı için henüz iş ilanı yayınlamamıştır. Yayınlandığında bu sayfada yer bulacaktır. Aşağıda yer alan ilanlar geçmiş senelere ait ilanlardır.

  • TEDAŞ Müfettiş Yardımcısı Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TEDAŞ Engelli İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TEDAŞ Önlisans Mezunu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TEDAŞ Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TEDAŞ 250 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TEDAŞ Çok Sayıda Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

TEDAŞ iş ilanları içinde elektrik mühendisi, elektrik öğretmeni, elektrik teknikeri, bilgisayar mühendisi, harita mühendisi, harita teknikeri, endüstri mühendisi, işletme mühendisi, avukat, yazılımcı, ziraat mühendisi, şehir ve bölge plancısı, mimar, inşaat mühendisi, orman mühendisi gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

TEDAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TEDAŞ iş ilanları yıl içerisinde ihtiyaç doğrultusunda yayınlanmaktadır. İlanlar www.devlette.com adresimiz üzerinde ve İŞKUR İnternet adresi üzerinden yayınlanmaktadır. İlanlara başvuru ise genel itibariyle İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. İlanlar yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru tarihleri gibi tüm ilan bilgilerini paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında başvuru yapmak için ise tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmek. Gerekli duyuruları ilanların yayınlandığı an yapmaktayız. Harici olarak TEDAŞ insan kaynakları bünyesine yapılan başvuruları kabul etmemek ve bunun için herhangi bir iş başvuru formu açmamaktadır. TEDAŞ bünyesinde çalışmanın tek yolu, ilanların yayınlanmasını beklemek ve bahsedeceğimiz usul ve esaslarda iş başvurusunda bulunmaktır. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TEDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tedaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tedaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.