TEDAŞ yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. TEDAŞ personel alımı ilanı kapsamında 17 elektrik mühendisi, 9 endüstri mühendisi, 3 malzeme mühendisi, 1 inşaat mühendisi, 1 harita mühendisi, 5 elektrik öğretmeni, 6 istatistikçi olmak üzere toplamda 49 personel alımı gerçekleştirecek. Adaylar ilana İŞKUR aracılığı işe başvuru yapabileceklerdir. TEDAŞ personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

TEDAŞ Personel Alımı İlanı 2017

Alınacak personel 4857 sayılı İş Kanununa tabi daimi işçi statüsünde istihdam edileceğinden, yürürlükte olan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelikte belirtilen genel şartlar dışında yukarıda belirtilen şartlarla birlikte; Personel istihdamının Türkiye İş Kurumu aracığı ile yapılması zorunluluğu bulunduğundan, Belirtilen pozisyonlara, şartları uyan adayların ilgili İş-Kur Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir. İlgili İş-Kur Müdürlüğünce gönderilecek adayların sözlü sınavları TEDAŞ Genel Müdürlüğü (Ankara) adresinde yapılacaktır. Yeni istihdam edilecek personelin 4046 sayılı kanunun 22nci maddesi kapsamında diğer kamu kurumlarına nakil haklarının bulunmadığı ve 2014/7140 sayılı kararname eki esaslara göre 657 sayılı kanunun 4/C maddesi kapsamında geçici personel olarak atanamayacaklardır.UNVANSAYIİNGİLİZCE

DÜZEYİ

TECRÜBE

YILI

ÇALIŞMA YERİ
ELEKTRİK MÜHENDİSİ-19TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
ELEKTRİK MÜHENDİSİ-22B2TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
ELEKTRİK MÜHENDİSİ-34C2TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
ELEKTRİK MÜHENDİSİ-42B2ULUSLARARASI EĞİTİM VE SERTİFİKASYON MERKEZİ (İSTANBUL)
BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ7C2TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-14TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ-23C2TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
ENDÜSTRİ / İŞLETME MÜHENDİSİ2CTEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
ELEKTRİK ÖĞRETMENİ-12ANKARA EĞİTİM VE SERTİFİKASYON MERKEZİ (ANKARA)
ELEKTRİK ÖĞRETMENİ-22ERZİNCAN EĞİTİM VE SERTİFİKASYON MERKEZİ (ERZİNCAN)
ELEKTRİK ÖĞRETMENİ-312İZMİR EĞİTİM VE SERTİFİKASYON MERKEZİ (İZMİR)
İSTATİSTİKÇİ6TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
MALZEME MÜHENDİSİ3BTEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
İNŞAAT MÜHENDİSİ14TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
HARİTA MÜHENDİSİ1TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA)
TOPLAM49

Başvuru Şartları Nelerdir?

Elektrik Mühendisi Alımı

Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak

Elektrik Mühendisi Alımı

Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak, YDS en az B (80-89) puanı veya ÖSYM’ce kabul edilen dengi sınav puanı, en az 2 yıl deneyimli olmak.

Elektrik Mühendisi Alımı

Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak, YDS en az C (70-79) puanı veya ÖSYM’ce kabul edilen dengi sınav puanı, en az 2 yıl deneyimli olmak.

Elektrik Mühendisi Alımı

Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak, YDS en az B (80-89) puanı veya ÖSYM’ce kabul edilen dengi sınav puanı, en az 2 yıl deneyimli olmak.

Bilgisayar Mühendisi Alımı

Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olmak, YDS en az C (70-79) puanı veya ÖSYM’ce kabul edilen dengi sınav puanı, en az 2 yıl deneyimli olmak.

Endüstri Mühendisi Alımı

Mühendislik Fakültelerinin Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olmak.

Endüstri Mühendisi Alımı

Mühendislik Fakültelerinin Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olmak, YDS en az C (70-79) puanı veya ÖSYM’ce kabul edilen dengi sınav puanı, en az 2 yıl deneyimli olmak.

Endüstri / İşletme Mühendisi Alımı

Mühendislik Fakültelerinin Endüstri Mühendisliği ve/veya İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olmak, YDS en az C (70-79) puanı veya ÖSYM’ce kabul edilen dengi sınav puanı almış olmak.

Elektrik Öğretmeni Alımı

Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak

Elektrik Öğretmeni Alımı

Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak

Elektrik Öğretmeni Alımı

Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak, en az 2 yıl deneyimli olmak.

İstatistikçi Alımı

Fen, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik Bölümünden mezun olmak.

Malzeme Mühendisi Alımı

Fakültelerin Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü mezunu olmak, YDS en az B (80-89) puanı veya ÖSYM’ce kabul edilen dengi sınav puanı almış olmak.

İnşaat Mühendisi Alımı

Mühendislik-Mimarlık ve/veya Mühendislik Fakültelerinin İnşaat bölümünden mezun olmak, en az 4 yıl deneyimli olmak.

Harita Mühendisi Alımı

Mühendislik Fakültelerinin Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Bölümü mezunu olmak.

Bu yazımızda Tedaş tarafından gerçekleştirilecek olan çok sayıda personel alımı ilanına dair detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan diğer bütün ilanlara TEDAŞ İş İlanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.