Tav Havalimanları Holding, 1997 yılında Bilkent Holding ve Akfen Holding tarafından kurulmuş olan ve dünyanın en zorlu sektörlerinden bir tanesinde yani havacılık sektöründe, havalimanı işletmeciliği ve inşaatında faaliyet gösteren ülkemizin en büyük holdinglerinden bir tanesidir. Tav Havalimanları, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmıştır. Bu büyümesini 2020 yılında da sürdürmek isteyen kurum bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Tav Havalimanları bünyesinde yayınlanmış olan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Tav Havalimanları Holding İş İlanları 2020

Dünyanın önde gelen havalimanı işletmecileri arasında yer alan TAV Havalimanları bağlı ortaklıkları ve iştirakleriyle birlikte, Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya ve Milas-Bodrum havalimanlarını işletiyor. TAV yurtdışında ise Gürcistan’ın Tiflis ve Batum, Tunus’un Monastır ve Enfidha-Hammamet, Makedonya’nın Üsküp ve Ohrid, Suudi Arabistan’ın Medine ve Hırvatistan’ın Zagreb havalimanlarını yönetiyor. TAV Havalimanları duty-free, yiyecek-içecek hizmetleri, yer hizmetleri, bilişim, güvenlik ve işletme hizmetleri gibi havalimanı operasyonunun diğer alanlarında da faaliyet gösteriyor. Tav Havalimanları Holding, bu havalimanlarına ve faaliyet gösterdiği diğer havalimanlarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor.Tav Havalimanları tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; kalfa, mekanik teknisyeni, servis elemanı, garson, yolcu hizmetleri memuru, satış ve ödeme danışmanı, güvenlik görevlisi, satış danışmanı gibi çok sayıda deneyimli – deneyimsiz, bay – bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Tav Havalimanları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tav Havalimanları bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan iş başvuru formu sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca “Genel Başvuru” sayfasından da mesleğinize göre açık bir iş pozisyonu bulunmuyorsa bile iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenecektir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Tav Havalimanları bünyesinde çalışma fırsatı elde etmektedirler. Bu yazımızda Tav Havalimanları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tav Havalimanları İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TAV HAVALİMANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tav havalimanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tav havalimanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.