TAV Havalimanları Holding, 1997 yılında kurulmuş olan ve dünyanın en zorlu sektörlerinden bir tanesi olarak kabul edilen havacılık sektöründe faaliyet gösteren, havalimanı işletmeciliği ve inşaatı gibi faaliyetlerde bulunan bir holding kuruluşudur. Bilkent Holding ve Akfen Holding, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesini kazanmasının ardından bir ortak girişim şirketi olarak kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmış olan firma günümüzde yılda 1 milyonu aşkın uçak seferi ve 152 milyonu aşkın yolcuya hizmet verir hale gelmiştir. TAV Havalimanları bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir ve bu kişilere ek olarak çeşitli dönemlerde yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Tav Havalimanları Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Tav Havalimanları Holding İş İlanları 2023

TAV Havalimanları, sahip olduğu bilgi birikimi, yüksek nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojisi ile hem havalimanı yapımında hem de işletmesinde kısa süre içerisinde dünyada tanınan bir marka olmayı başarmıştır. Şirket 2006 yılında işletme ve yapım faaliyetlerini, TAV Havalimanları ve TAV İnşaat olarak yeniden düzenledi. Akabinde de Groupe ADP, TAV Havalimanlarının çoğunluk hissesini satın aldı. Tav Havalimanları bünyesinde ATÜ, BTA, Havaş, Tav Özel Güvenlik, Tav İşletme Hizmetleri gibi şirketler bulunmaktadır. TAV Havalimanları aşağıda saymış olduğumuz havalimanlarının işletmesinden sorumludur ve buralara çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. • Ankara Esenboğa Havalimanı
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanı
 • Gazipaşa – Alanya Havalimanı
 • Antalya Havalimanı
 • Milas Bodrum Havalimanı
 • Tiflis Havalimanı
 • Batum Havalimanı
 • Enfidha – Hammamet Havalimanı
 • Monastır Havalimanı
 • Üsküp Uluslararası Havalimanı
 • Ohrid St. Paul The Apostle Havalimanı
 • Riga Havalimanı
 • Medine Havalimanı
 • Zagrab Havalimanı

TAV Havalimanları Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; aşçı, hemşire, özel güvenlik görevlisi, stajyer, yer hostesi, şoför, elektrik elektronik teknisyeni, yolcu hizmetleri memuru, servis elemanı, mekanik teknisyeni, marka danışmanı, satış ve ödeme danışmanı, avukat, mutfak temizlik elemanı, danışman, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nereden iş başvurusu yapılır?

Tav Havalimanları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tav Havalimanları Holding, Tav Airport bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasından gerçekleştirebilirler. Sayfada açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartları yer almaktadır. Akabinde de kolay bir şekilde başvurunuzu size uygun olan pozisyon için gerçekleştirebilirsiniz. Kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu detaylı olarak incelemeye alacaktır. Bu yazımızda Tav Havalimanları iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Not : Güncelleme sebebi ile sayfa şu an açılamamaktadır. Daha sonra tekrar deneyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tav Havalimanları İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TAV HAVALİMANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tav havalimanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tav havalimanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.