Tatbak, 2001 yılında kurulmuş olan ve ülkemizde çok sayıda mağazaya sahip olan bir mağazalar zinciridir. 2005 yılına kadar Hakmar bünyesinde yoluna devam etmiş, daha sonra ise açılışını yaptığı ilk şube olan Pendik şubesi ile müşterilerine merhaba demiştir. Mağazalarında 250’yi aşkın ürün çeşidi yer almaktadır. Bu ürünlerin bir çoğunu Tatbak fabrikasında üretilmektedir. Gerek kendi ürünlerini kendisinin üretmesi, gerekse bu ürünleri oldukça uygun fiyatlara müşterilerle buluşturması açısından kurulmuş olduğu günden bu yana oldukça tercih edilen bir marka olmayı başaran Tatbak, büyümesine ara vermeksizin devam etmektedir. Günümüzde 80’i akın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Bu büyümesinin devam etmesi adına çalışmalarını sürdüren Tatbak, bünyesine de çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Tatbak tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tatbak İş İlanları 2023

Tatbak ürünlerini günlük olarak üretmekte ve satılmayan ürünlerini hemen toplatmaktadır. Tatbak mağazalarında; baklama, sarma, kadayıf, kuru pasta, şekerleme gibi çok sayıda ürün çeşidi yer almaktadır. Tatbak imalathanesinde 700’ü aşkın, mağazalarında ise 600’ü aşkın personel istihdam edilmektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakası gibi lokasyonlarda Tatbak bu kişilere ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaya devam ediyor.Tatbak bünyesinde yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış elemanı, şoför, insan kaynakları uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, kasiyer, mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, reyon sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, engelli ve eski hükümlü adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tatbak İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tatbak bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen adaylar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun için sayfaya girmenizin ardından isim, soyisim, e-posta adresi kısımları doldurulduktan sonra özgeçmiş yani CV göndermelisiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Tatbak iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun  ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tatbak İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TATBAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tatbak konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tatbak duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.