Tatbak; 2001 yılında kurulmuş olan baklava, sarma, kadayıf, pasta gibi 250’den fazla ürünün satışını gerçekleştirmekte olan bir mağazalar zinciridir. İlk mağazasını İstanbul ilimizde Pendik Alt Kaynarca şubesi ile açan Tatbak, günümüzde Avrupa Yakasında ve Anadolu Yakasında 100’e yakın mağazaya sahiptir. Tatbak çok sayıda ürünü kendi fabrikasında üretmektedir. Tatbak kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük gıda mağazalarından bir tanesi haline gelmiştir. Tatbak müşterileri ise kurumun şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Tatbak çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamındadır.

Tatbak Çalışma Saatleri 2020

Tatbak mağazalarında ürünler oldukça taze bir biçimde saklanmakta ve satılmayan ürünler hemen toplatılmaktadır. Temiz ve itinalı bir çalışma alanı olan Tatbak şubeleri, müşteriler tarafından yoğun talep görmektedir. Tüm bu mağazalar sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 21:00’de kapanmaktadır.Tatbak Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Tatbak şubeleri hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) olduğu gibi hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de açıktır. Hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri değişmemektedir.

Tatbak  Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Tatbak şubeleri; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalı durumdadır. Ancak 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günleri ile arefe günlerinde açık durumdadır.

Bu yazımızda Tatbak çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TATBAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tatbak konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tatbak duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.