Tat Konserve Sanayi A.Ş. veya bilinen diğer adı ile Tat Gıda, ülkemizin öncü gıda firmalarından birisidir. 1967 yılında Bursa ilimizde faaliyetlerine başlayan Tat Gıda, Koç Topluluğu bünyesinde hizmet vermekte olan kuruluşlardan bir tanesidir. Tat Gıda; domatesli ürünler sektöründe Tat, süt ve süt ürünleri sektöründe SEK Süt, makarna sektöründe ise Pastavilla markalarını bünyesinde barındırmaktadır. Kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük salça ve konserve markası haline gelmiş olan Tat Gıda, büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Firma bu kapsamda ihtiyaçları doğrultusunda bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor. Tat Gıda tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tat Gıda İş İlanları 2023

Tat Gıda, alanında ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesidir. Üretim ağını ve üretim tesislerini günden güne arttıran firma, bu başarısını güvene dayalı sanayi ve üretici iş birliğine borçludur. Türk çiftçisinin özverili katkısı ile firma bu günlerine ulaşmayı başarmıştır. Tat Gıda bünyesinde binlerce çalışan istihdam edilmektedir. Firma bunlara ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Alımlar aşağıda saymış olduğumuz üretim tesisleri yani fabrikaları bünyesine ve diğer dağıtım bölgelerine yapılmaktadır.  • Tat Karacabey Fabrikası
  • Tat Torbalı Fabrikası
  • Tat Mustafakemalpaşa Fabrikası

Tat Gıda tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; bakım mühendisi, gıda mühendisi, üretim planlama takım lideri, hammadde satın alma süreç yöneticisi, mali işler uzman yardımcısı, satınalma uzmanı, şoför, forklift operatörü, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, vasıfsız fabrika işçisi, engelli personel, özel güvenlik görevlisi, kantar operatörü, üretim elemanı gibi çok sayıda pozisyon yer alıyor. Peki bunlara nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Tat Gıda İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tat Gıda, bünyesine markayı yukarılara taşıyacak yeni çalışanlar aradığını belirtmektedir. Tat Gıda bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfada açık iş pozisyonları bağlantısı yer almaktadır. Bu alanda firma tarafından yapılması planlanan alımları, bunlara ait başvuru şartlarını görebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilmektedir. Çeşitli dönemlerde alımlar olmayabiliyor. Böyle zamanlarda daha sonra tekrar girerek açık iş pozisyonlarını takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Tat Gıda iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tat Gıda iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER TAT GIDA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tat gıda konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tat gıda duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.