Ağrı ilimizde yer almakta olan Taşlıçay Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Taşlıçay Belediyesi ilan kapsamında otobüs kaptanı yani şoför alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan ayrıca psikoteknik belgesi ve SRC2 belgesi talep edilmektedir. Adaylar ilana 19 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilan hakkında diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Taşlıçay Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Taleplere başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sistemindeki kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır.Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Öncelikli olarak başvuruda bulunulan sürekli yada geçici iş gücü taleplerine işverence davet edildiği halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen sınava katılmayan işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar, öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

KURA YERİ:TAŞLIÇAY BELEDİYE BAŞKANLIĞI , KURA TARİH VE SAATİ: 27/03/2018 SALI GÜNÜ 14:00

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Otobüs Kaptanı (Şoförü)

Çalışma Adresi : M.FEVZİ ÇAKMAK CAD. 04800 TAŞLIÇAY

Bu yazımızda Taşlıçay Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Taşlıçay Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.