Taşlıçay, Ağrı ilimizde bulunmakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Türkiye İran transit yolu üzerinde, Murat Nehrinin kuzey kıyısında kurulmuştur. Taşlıçay ilçesinin nüfusu 2023 yılı itibariyle 22 bini aşmış durumdadır. Taşlıçay Belediyesi, ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmakta ve çeşitli dönemlerde ihtiyaçları sebebi ile de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Taşlıçay Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Taşlıçay Belediyesi İş İlanları 2023

Taşlıçay yüzölçümü ise 845 km²’dir. İlçe bağlısı olarak merkez hariç olmak üzere ilçe merkezine bağlı; 37 köy ve 4 mahalleden oluşmaktadır. Taşlıçay Belediyesi çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Taşlıçay Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Taşlıçay İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Taşlıçay Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Taşlıçay Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; beden işçisi, kamyon şoförü, otobüs şoförü, temizlik işçisi, çöpçü, mimar, mühendis, tekniker, teknisyen, engelli personel, eski hükümlü işçi, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Taşlıçay Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Taşlıçay Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları, www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak belediyenin insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına CV bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Taşlıçay Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TAŞLIÇAY HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, taşlıçay konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan taşlıçay duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.