Mersin ilimizde yer almakta olan Tarsus Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Tarsus Belediyesi işçi alımı kamyon şoförü, elektrikçi, elektrik ark kaynakçısı, marangoz, beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 7 Ağustos 2018 ile 16 Ağustos 2018 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Tarsus Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Belediyemizde; İlaçlama, çöp toplama, orta refiij temizliğinde, istihdam edilmek üzere 4857 Sayılı İş Kanununa tabi Geçici işçi statüsünde (5 Ay 29 Gün) 78 kişilik beden işçisine ihtiyaç duyulduğundan, ekte sunulan iş gücü istem formunda belirtilen şartlara uygun ilkokul – lise mezunu kura ile 78 kişi geçici işçi (5 Ay 29 Gün) alımı yapılacaktır.Ekte sunulan iş gücü istem formunda belirtilen şartlara uygun adayların başvurularını 07/08/2018 – 16/08/2018 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlükleri, İlçe Hizmet Merkezleri ve/veya www.iskur.aov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

T.C TARSUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI

DUYURU

Belediyemizde; yük taşıma ve çöp toplama araçlarında şoför olarak istihdam edilmek üzere 4857 Sayılı İş Kanununa tabi Geçici işçi statüsünde (5 Ay 29 Gün) 15 kişilik En az ‘C’ Sınıfı ehliyetli ve ‘SRC’ belgeli Kamyon şoförüne ihtiyacımız olduğundan, ekte sunulan iş gücü istem formunda belirtilen şartlara uygun ilkokul – lise mezunu, kura ile 15 kişi geçici işçi statüsünde Kamyon Şoförü (5 Ay 29 Gün) alımı yapılacaktır.

Ekte sunulan iş gücü istem formunda belirtilen şartlara uygun adayların başvurularını 07/08/2018 – 16/08/2018 tarihleri arasında İŞKIJR İl Müdürlükleri, İlçe Hizmet Merkezleri ve/veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

T.C TARSUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI

DUYURU

Belediyemizde; sinyalizasyon ve elektrik bakını işlerinde istihdam edilmek üzere 4857 Sayılı İş Kanununa tabi Geçici işçi statüsünde (5 Ay 29 Gün) 3 kişilik Elektrik (Genel) mesleğinde, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, diploma/sertifikaya sahip olan geçici işçiye ihtiyaç duyulduğundan, ekte sunulan iş gücü istem formunda belirtilen şartlara uygun ilkokul – lise mezunu, kura ile Elektrik (Genel) mesleğinde 3 kişi geçici işçi (5 Ay 29 Gün) alımı yapılacaktır.

Ekte sunulan iş gücü istem formunda belirtilen şartlara uygun adayların başvurularını 07/08/2018 – 16/08/2018 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlükleri, İlçe Hizmet Merkezleri ve/veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

T.C TARSUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI

DUYURU

Belediyemizde; bakım .onarım ve atölye işlerinde istihdam edilmek üzere 4857 Sayılı İş Kanununa tabi Geçici işçi statüsünde (5 Ay 29 Gün) 2 kişilik Elektrik Ark Kaynakçısı (Makine İle) mesleğinde. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, diploma/sertifikaya sahip olan geçici işçiye ihtiyaç duyulduğundan, ekte sunulan iş gücü istem formunda belirtilen şartlara uygun ilkokul – lise mezunu, kura ile Elektrik Ark Kaynakçısı (Makine İle) mesleğinde 2 kişi geçici işçi (5 Ay 29 Gün) alımı yapılacaktır.

Ekte sunulan iş gücü istem formunda belirtilen şartlara uygun adayların başvurularını 07/08/2018 – 16/08/2018 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlükleri, İlçe Hizmet Merkezleri

ve/veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

T.C TARSUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI

DUYURU

Belediyemizde; bakım .onarım ve marangozhane işlerinde istihdam edilmek üzere 4857 Sayılı İş Kanununa tabi Geçici işçi statüsünde (5 Ay 29 Gün) 2 kişilik Marangoz mesleğinde , Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, diploma/sertifikaya sahip olan geçici işçiye ihtiyaç duyulduğundan, ekte sunulan iş gücü istem formunda belirtilen şartlara uygun ilkokul – lise mezunu, kura ile Marangoz mesleğinde 2 kişi geçici işçi (5 Ay 29 Gün) alımı yapılacaktır.

Ekte sunulan iş gücü istem formunda belirtilen şartlara uygun adayların başvurularını 07/08/2018 – 16/08/2018 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlükleri, İlçe Hizmet Merkezleri ve/veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir. Bu yazımızda Tarsus Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Tarsus Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER TARSUS BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tarsus belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tarsus belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.