Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adı ile TKGM, yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. TKGM personel alımı ilanı kapsamında 243 önlisans, 22 lisans olmak üzere 265 personel alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında teknikeri, büro personeli alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 24 Ocak 2023 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Başvurular 24 Ocak 2023 saat 23:59’da sona erecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Alımı İlanı 2023

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’ne 243 önlisans, 22 lisans olmak üzere toplamda 265 personel alınacak.Başvurular bugün başladı, 24 Ocak’a kadar devam edecek.

KPSS-2023/3 Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınacak

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün sözleşmeli personel pozisyonlarına 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere yerleştirme yapılacaktır. Adaylar tercihlerini, 18-24 Ocak 2023 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM’ye gönderebileceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri, 24 Ocak 2023 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir.

Adaylar, tercihlerini Ek’te yer alan KPSS-2023/3 Tercih Kılavuzunda yer alan kurallara göre, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden saat 15.45’ten itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifrelerini kullanarak yapacaklardır. Adayların başvuru kılavuzu dikkatle incelemeleri önem arz etmektedir.

Genel Bilgiler İçin TIKLAYIN

Önlisans Mezunlarının Tercih Edebilecekleri Kadrolar İçin TIKLAYIN

Lisans Mezunlarının Tercih Edebilecekleri Kadrolar İçin TIKLAYIN

Bu yazımızda Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan personel alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan ilanlara Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.