Birinci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı veya bilinen kısa ismi ile Tank Palet Fabrikası, askeri fabrika komutanlığıdır. Sakarya ilimizde Arifiye ilçesinde bulunmaktadır. 1973 yılında faaliyetlerine başlamış olan Tank Palet Fabrikası kurulmuş olduğu günden bu yana faaliyetlerini arttırarak sürdürmüştür. Geçtiğimiz senelerde fabrika BMC’ye devredilmiştir. Bünyesinde binlerce vatandaşımızın istihdam edildiği fabrikaya çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Tank Palet Fabrikası bünyesinde yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tank Palet Fabrikası İş İlanları 2022

Savunma Sanayii alanında oldukça önemli bir üretim üssü olan Tank Palet Fabrikası’nda; milli motor, fırtına obüsü gibi çeşitli teknolojik silahlar üretilmektedir. Fabrika faaliyetlerine ara vermeden devam etmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Sakarya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Tank Palet Fabrikası tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik teknisyeni, elektronik teknisyeni, oto boyacısı, hidrolik pnömatik teknisyeni, kaynakçı, engelli personel, eski hükümlü işçi, dökümcü, vasıfsız fabrika işçisi, lastik teknikeri, tornacı, motor teknisyeni gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tank Palet Fabrikası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

1. Ana Bakım Merkezi Komutanlığı yani Tank Palet Fabrikası bünyesinde yapılacak olan personel alımlarının hepsi İŞKUR web adresi üzerinden ve www.devlette.com adresimiz üzerinden yayınlanmaktadır. İlanlara başvuru yapabilmek adına Sakarya ilimizde İŞKUR bünyesine kayıt olabilirsiniz. İş ilanları yayınlandığında duyuru yapılmaktadır. Harici olarak online başvuru yapabileceğiniz başka bir mecra ve iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bu yazımızda Tank Palet Fabrikası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TANK PALET FABRİKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tank palet fabrikası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tank palet fabrikası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.