TAB Gıda, 1994 yılında kurulmuş olan ve gıda sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. TÜRK ATA BURGER kelimelerinin baş harflerinin birleşmesi ile ortaya çıkmıştır. Ata Holding kuruluşlarından bir tanesi olan TAB Gıda Türkiye’de; Burger King, Sbarro, Popeyes, Arby’s, My BK Cafe markalarının isim haklarına sahiptir. Ayrıca Usta Dönerci ve Usta Pideci markalarının da kurucusudur. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan en büyük gıda markaları TAB Gıda çatısı altında hizmet sürdürmektedir. Bünyesinde 10 bini aşkın çalışana sahip olan şirket, bu çalışanlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. TAB Gıda tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TAB Gıda İş İlanları 2023

TAB Gıda, hızlı servis restoran zinciri kategorisinde ülkemizin en büyük markalarından bir tanesidir. Bünyesinde oluşturdukları sistemle gıda işletmeciliği alanında tüm sorunlara hızlıca çözüm üretebilmektedirler. Bu gelişmeler ile büyümesine aralıksız devam etmektedir. TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren markalarda kullanılan etler Amasya Suluova’da yer alan Ekur Et Entegre Tesisi bünyesinde üretilmektedir. Markaların patates ihtiyaçları ise Afyon ilinde bulunan Atakey Patates İşleme Fabrikası bünyesinde üretilmektedir. Pizza hamuru ve hamburger ihtiyacı ise Ekmek Unlu Gıda tarafından karşılanmaktadır. Şirketin salata ihtiyacı Antalya ilimizde yer alan Fasdat Sebze Doğrama Tesisi bünyesinde karşılanmaktadır. Mutfak ekipmanları ise MES Mutfak tarafından karşılanır. TAB Gıda tüm bu şirketlere, dağıtım bölgelerine, mağazalarına ve fabrikalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.TAB Gıda tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; restoran yönetici adayı, animasyon ve görsel tasarım uzmanı, performans yönetimi ve raporlama uzmanı, CRM uzmanı, E-Ticaret uzman yardımcısı, pazarlama uzmanı, pazarlama uzman yardımcısı, hareketli görsel tasarım uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, performans yönetimi uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

TAB Gıda İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TAB Gıda işe alım yaparken daha önce bünyesine iş başvurusunda bulunmuş ve özgeçmiş bireylere öncelik tanımaktadır. Sizler de özgeçmişinizi kuruma ileterek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki iş başvuru formu sayfasına giriş yapmanız ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak kurumun insan kaynakları departmanına iletmeniz yeterlidir. TAB Gıda doğru insanı doğru işe yerleştirmeyi amaç edinmiş oldukça başarılı bir İK yönetimine sahiptir. Bu yüzden tüm bilgileri doğru girmeniz önemlidir. İşe alım süreci hakkında merak ettiklerinizi ise kurumun insan kaynakları çağrı merkezi numarası olan 444 7 822 telefon numarası üzerinden sorabilirsiniz. Bu yazımızda TAB Gıda iş ilanları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler verdik.

TAB Gıda İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER TAB GIDA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, tab gıda konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan tab gıda duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.