Sütaş, 1975 yılında Bursa ilimizde Karacabey ilçesinde kurulmuş olan süt ve süt ürünlerine odaklı faaliyet göstermekte olan bir şirkettir. Kurulduğunda günlük 5 ton olan süt işleme kapasitesi günümüzde günlük 4 bin tona çıkmıştır. Kurulduğu günden bu yana büyüyen ve gelişen Sütaş, tarafından üretilen ürünler günümüzde her on hanenin sekizinde tercih edilmektedir. Ülkemizin en bilinen markalarından bir tanesi olan Sütaş, 80’e yakın ürünü üretmekte ve gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarında satmaktadır.  Ülkemizde süt ve süt ürünlerinin lider markası olan Sütaş, bünyesinde çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Sütaş tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunmaktadır.

Sütaş İş İlanları 2023

Ülkemizin en büyük süt ve süt ürünleri üreticilerinden bir tanesi olan Sütaş, her sene milyarlarca TL ciro açıklamaktadır. Bu başarısında ineklerin beslendiği ottan, sofralara kadar ulaşan tüm süreci takip etmesi ve güvenilir ürünleri müşterileri ile buluşturabilmesi gelmektedir. Kendisini düzenli olarak yenileyen, teknolojiyi bu doğrultuda en iyi takip eden firmalardan olan Sütaş, ülkemizde ve yurt dışında üretim tesislerine sahiptir. Sütaş aşağıda saymış olduğumuz üretim tesislerine, genel müdürlük binasına ve diğer bölge dağıtım noktalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.  • Bursa Karacabey Entegre Tesisleri (Fabrikası)
  • Aksaray Entegre Tesisleri (Fabrikası)
  • Sütaş Tire Entegre Tesisleri (Fabrikası)
  • Makedonya Üsküp Tesisleri
  • Sütaş Bingöl Fabrikası

Sütaş Gıda tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; üretim operatörü, mekanik teknisyeni, plasiyer, süt kalite kontrol memuru, kalite kontrol uzmanı, denetim uzmanı, gıda mühendisi, stajyer, distribütör satış yöneticisi, çay servis elemanı, garson, makine mühendisi, şoför, biyolog, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sütaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sütaş bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için başvurunuzu hr@sutas.com.tr mail adresine iletebilirsiniz. Bunun yanında aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasında açık iş pozisyonları yer almaktadır. Yine bu sayfa üzerinden başvuru şartları hakkında bilgi alabilir ve başvurunuzu gönderebilirsiniz. Başvurularınızı bu iki yolla da yapabilirsiniz. Başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Sütaş iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sütaş İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.