1975 yılından bu yana süt ve süt ürünleri odaklı faaliyet gösteren Sütaş, Türkiye, Makedonya ve Romanya’da bulunan tesisleriyle her yıl 700 milyon litre süt işlemektedir. Ülkemizde her dört haneden üç tanesi Sütaş ürünlerini tercih etmektedir. 4800 kişiye doğrudan istihdam sağlayan Sütaş, aynı zamanda İSO 500 listesinde de 51. Sırada bulunmaktadır. Her sene büyüme hedefleri doğrultusunda personel alımı, işçi alımı gerçekleştiren SÜTAŞ bu sene de ülke genelinde bir çok faklı açık pozisyona personel alımı gerçekleştirecek. Başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri yazımızın devamında.

SÜTAŞ PERSONEL ALIMI 2020

Bazı şirketler personel alımı için kendi insan kaynakları departmanını ve internet sitesini kullanırken bazıları da kariyer.net, secretcv.com gibi iş ve eleman bulma portallarını tercih ediyorlar. Sütaş da bu portalları tercih eden şirketlerden bir tanesi. Sütaş personel alımı ve güncel iş ilanları için kariyer.net sitesinde ilanlarını yayınlamaktadır. En son yayınlamış oldukları ilan aşağıdaki gibidir.Sütaş Anonim Şirketinin bünyesine dahil olmak ve dinamik ekibi ile birlikte çalışmak istiyorsanız ilgili kariyer sayfasından özgeçmişinizi oluşturabilir veya var olan kariyer bilgileriniz ile yine ilgili kariyer sayfasından Sütaş firmasına iş başvurularınızı yapabilirsiniz. Sütaş firmasına yaptığınız iş başvuruları oluşabilecek açık iş pozisyonları için değerlendirilecektir. Eğer niteliklerinize uygun iş pozisyonu açılırsa firma sizinle iletişime geçecektir.

  • Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler Şehir/Ülke: ** Tüm Türkiye
  • Firma Sektörü: Gıda
  • Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
  • Departman: Genel
  • Başvuru Pozisyon Seviyesi: Uzman
  • Aday Bilgileri
  • Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
  • Eğitim Seviyesi: Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)

SÜTAŞ personel alımı ve iş başvurusu için TIKLAYINIZ.

Sütaş personel alımı, işçi alımı ve güncel iş ilanları için başvuru şartları , başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Konu hakkında merak ettiklerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.