Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adıyla ŞUSKİ, Şanlıurfa ilimizde temiz su ihtiyacını karşılamak ve atık suları uzaklaştırmakla görevli olan kurumdur. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak görev yapmakta ancak bağımsız bütçeli tüzel kişiliğe sahip bir kuruluştur. ŞUSKİ, çeşitli dönemlerde faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. ŞUSKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

ŞUSKİ İş İlanları 2023

ŞUSKİ, kullanılmış suların toplanması, yerleşim yerlerinden uzaklaştırılması arıtılması ve uygun bir deşarja verilmesi, şehrimizde yeni imara açılan yerleşim alanlarına su ve kanalizasyon şebekeleri inşa ederek alt yapı hizmetlerini götürmek gibi görev yetki ve sorumluluklara sahiptir. ŞUSKİ faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek amacıyla personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Şanlıurfa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

ŞUSKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sayaç okuma elemanı, şoför, avukat, özel güvenlik görevlisi, büro memuru, beden işçisi, tekniker, teknisyen, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

ŞUSKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ŞUSKİ bünyesinde yayınlanan tüm iş ilanları kurumun resmi web adresi olan www.suski.gov.tr ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını kaçırmamak, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurum bünyesinde yer alan insan kaynakları veya personel daire başkanlığı gibi departmanlara ilanlar yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda ŞUSKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ŞUSKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, şuski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan şuski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.