Sürat Kargo, 2003 yılında kurulmuş olan, ülkemizin en büyük kargo firmalarından bir tanesidir. Sürat Kargo, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmış ve günümüzde 19 bölge müdürlüğü, 24 transfer merkezi, 600’ü aşkın şubesi, mobil şubeler, 1200’ü aşkın araç filosu ile hizmet verir hale gelmiştir. Sürat Kargo, 2023 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır. Sürat Kargo tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

Sürat Kargo İş İlanları 2023

Sürat Kargo, ülkemizde her noktaya kargo teslimatı yapma kabiliyetine sahiptir. Ayrıca ülkemiz haricinde de 220 ülkede alım ve dağıtım hizmetleri gerçekleştirmektedir. Sürat Kargo bünyesinde ise 4 bini aşkın personel istihdam edilmektedir. Firma, bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacağını belirtmiştir.Sürat Kargo tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; araç ve kargo takip görevlisi, bilgisayar operatörü, şube yöneticisi, bilgi işlem sorumlusu, kurye, sürücü, şoför, uzun hat sürücüsü, danışma santral görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, bilgisayar operatörü, motorlu kurye, mavi yakalı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar yer almaktadır. İlanlarda ayrıca engelli personeller ve eski hükümlü işçiler ile stajyerler için de kadrolar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Sürat Kargo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sürat Kargo iş ilanları kurumun resmi İnternet adresi üzerinde yer almaktadır. Sürat Kargo tarafından yayınlanmakta olan ilanları aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile görebilirsiniz. İlanlarda ayrıca hangi iller için alım yapıldığı ile başvuru şartları gibi bilgiler de verilmiştir. Akabinde buradan yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenmekte ve başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu aşamayı da geçen adaylar Sürat Kargo çalışanı olmaya hak kazanmaktadır. Bu yazımızda Sürat Kargo iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sürat Kargo İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SÜRAT KARGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sürat kargo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sürat kargo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.