Sürat Kargo, 2003 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük kargo firmalarından bir tanesidir. Sürat Kargo; 19 bölge müdürlüğü, 24 transfer merkezi, 556 şube, 34 nokta, 5 Mobil Şube, 772’nin üstünde mobil dağıtım alanı, 1278 araçlık filosu ve 4000’i aşkın personeli ile faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. Firma kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde dünyanın 220’yi aşkın ülkesine dağıtım yapar hale gelmiştir.

Sürat Kargo şubelerinde kargo alımı, kargo gönderimi gibi çeşitli işlemleri bulunan vatandaşlarımız ise firmanın şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Sürat Kargo şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.Sürat Kargo Çalışma Saatleri 2023

Ülkemiz genelinde hizmet sunmakta olan Sürat Kargo şubelerinin çalışma saatleri coğrafi konumuna göre farklılık göstermektedir. Sürat Kargo şubelerinde hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) veya hafta sonu olsun öğle tatili yani öğle arası uygulanmamaktadır. Şubeler sabahtan akşama açık durumdadır.

Doğu İllerimizde yer alan kargo şubelerinin çalışma saatleri

  • Hafta İçi : 08:30 –  18:00
  • Cumartesi: 08:30 –14:00

Batı illerimizde yer alan kargo şubelerinin çalışma saatleri

  • Hafta İçi: 09:00 –  18:30
  • Cumartesi: 09:00 –14:30

Yine merak ettiğiniz ildeki çalışma saatlerini yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel saatleri anında paylaşacağız.

Sürat Kargo Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Sürat Kargo şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günleri hizmet vermektedir. Pazar günlerinde şubeler kapalıdır. Cumartesi günü öğleye kadar kargo dağıtımı ve teslimatı da yapılmaktadır. Ancak bu saatte kadar kargonuz gelmediyse, Pazartesi gününü beklemek zorundasınız.

Sürat Kargo Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Sürat Kargo şubeleri, Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ) ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermez. Arefe günlerinde ise yarım gün hizmet sunmaktadır.

Vermiş olduğumuz çalışma saatleri; Çanakkale, Beypazarı, İzmir, Adana, Antalya, Amasya, Aydın, Avcılar, Ankara, Eskişehir, Kayseri, Bursa, Bolu, Diyarbakır, Etimesgut, Eryaman, Erzurum, Gümüşhane, Gölcük, Gaziantep, Isparta, İstanbul, İzmit, Osmangazi, Ordu, Rize, Karaman, Van, Yalova, Zonguldak gibi tüm il ve ilçelerimiz için geçerli olan çalışma saatleridir.

Bu yazımızda Sürat Kargo çalışma saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızı kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0850 222 0 222” telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER SÜRAT KARGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sürat kargo konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sürat kargo duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.