Turkcell Superonline, kendi kurduğu altyapı üzerinden fiber optik internet başta olmak üzere çeşitli telekomünikasyon hizmetleri veren bir Turkcell grup şirketidir. Şirket, bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Süperonline, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Kurum bu büyümenin aralıksız olarak sürmesi adına da çalışmalarına devam etmekte ve çeşitli dönemlerde de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Süperonline tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Süperonline İş İlanları 2023

Süperonline 2004 yılında kurulmuş olup, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüştür. Ülkemizde İnternet ve telekomünikasyon denildiğinde akla gelen ilk isimlerden bir tanesi olan Süperonline aynı zamanda 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk telekom operatörüdür. Süperonline büyüme hedefleri doğrultusunda, markayı yukarılara taşıyacak çok sayıda işçi alımı, personel alımı, eleman alımı yapmaktadır.Süperonline tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mühendis, tekniker, teknisyen, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, saha satış temsilcisi, teknik servis uzmanı, çağrı merkezi ptersoneli, part time saha satış temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Süperonline İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Süperonline bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen kişiler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Süperonline bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Süperonline iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Süperonline İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SÜPERONLİNE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, süperonline konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan süperonline duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.