Gerek ülkemizde gerekse dünyada dondurulmuş gıda sektörü büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Kişiler artık yemek yapmanın fazla zaman aldığını düşünmekte ve yemek alışkanlıklarını değiştirerek dondurulmuş gıdalara yönelmektedir. SüperFresh ülkemizde dondurulmuş gıda alanında faaliyet gösteren ilk firmalardan bir tanesidir. Kurulmuş olduğu 1990 yılından bu yana büyümesini sürdürmüş ve alanında en büyük firmalardan bir tanesi haline gelmiştir. Kerevitaş Firması bünyesinde faaliyet göstermektedir. SüperFresh bünyesinde istihdam edilen kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. SüperFresh tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

SüperFresh İş İlanları 2023

SüperFresh, üretmiş olduğu ürünleri ilk günkü tazeliği ve besin değeri ile tarafınıza sunuyor. Bunu ürünleri şoklayarak yani ani ısı kaybı yaşatarak yapmaktadır. SüperFresh günden güne büyüyen ürün çeşitliliğini her geçen gün biraz daha arttıran ve bünyesinde çok sayıda kişinin istihdam edildiği bir kurumdur. SüperFresh bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.SüperFresh tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; gıda mühendisi, iş güvenliği uzmanı, vasıfsız işçi, engelli personel, tekniker, teknisyen, şoför, beden işçisi, proses işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

SüperFresh İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

SüperFresh bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda yer alan iş başvuru formu sayesinde kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Kurum iş başvurularını Kerevitaş İnternet adresi üzerinden kabul etmektedir. İnsan kaynakları başvurunuzu değerlendirecek ve açık iş pozisyonu oluşması durumunda iş görüşmesi için çağıracaktır. Bu yazımızda SüperFresh iş ilanları ile iş başvurusu hakkında bilgiler sunduk.

SüperFresh İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SÜPERFRESH HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, süperfresh konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan süperfresh duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.