Sunpet, güvenilir akaryakıtı Anadolu’ya ulaştırmak amacıyla kurulmuş olan ve Opet bünyesinde faaliyet gösteren bir akaryakıt dağıtım firmasıdır. Müşteri memnuniyetini esas alan firma, istasyon ağını günden güne arttırıyor. Günümüzde Anadolu’nun çeşitli noktalarında 500’e yakın istasyon sayısına ulaşmayı başarmış ve bu rakamı hızlı bir şekilde arttırmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesini üst noktada tutan Sunpet, müşteri sayısını günden güne arttırmaktadır. Akaryakıt sektörünün en önemli oyuncularından bir tanesi olmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren firma bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sunpet tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Sunpet İş İlanları 2022

Sunpet, hedefleri kapsamında ülkemizdeki en ücra noktalara bile akaryakıt hizmeti götürmektedir. 2002 yılında kurulmuş olan firma, kendi kategorisinde lider bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. “Anadolu’nun Güneşi” sloganı ile sektörde faaliyetlerine devam eden firma bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Sunpet tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; pompacı, şoför, akaryakıt dağıtım elemanı, satış personeli, market elemanı, tekniker, teknisyen, mühendis, kasiyer, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

Sunpet İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sunpet akaryakıt bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile Opet bünyesine gerçekleştirebilirler. Ancak Sunpet birçok akaryakıt istasyonu bayilik modeli ile faaliyet göstermektedir. Yani çoğu akaryakıt istasyonu özel şahıs veya şirketler aittir. Bu yüzden bireysel olarak istasyonlara da iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki form ile sadece şirket bünyesinde yer alan istasyonlara başvuru gerçekleştiriliyor ve başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanına iletiliyor. Bu yazımızda Sunpet iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sunpet iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER SUNPET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sunpet konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sunpet duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.