Sunman Oyuncak, 1985 yılında İstanbul ilimiz Kadıköy ilçesinde kurulmuş olan bir oyuncak firmasıdır. Sunman Oyuncak kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve ülkemizin en büyük oyuncak firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Walt Disney, Warner Bros, Hello Kitty, Snoppy gibi dünyaca ünlü markaların satış ve pazarlama lisansını alan ülkemizdeki ilk firmadır. Ülkemiz genelinde 200’ü aşkın mağazaya sahip olan Toyzz Shop firması, Sunman Oyuncak bünyesinde kurulmuş bir firmadır. Oyuncak pazarının tartışmasız lideri konumunda olan Sunman Oyuncak bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sunman Oyuncak tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunuyor.

Sunman Oyuncak İş İlanları 2022

Sunman Oyuncak ülkemiz sınırları içinde büyümesini sürdürürken aynı zamanda da yurt dışına açılmak için çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında ilk olarak KKTC bünyesinde mağazalar ve depo açmıştır. Aynı zamanda ABC Oyuncak firmasını da satın alarak SunmanABC oyuncak fabrikası kurulmuştur. Sunman Oyuncak günümüzde 34 bin metrekarelik bir merkez tesisi, 28 bin metrekarelik depo ve 11 bin metrekarelik Kocaeli ili Gebze ilçesinde yer alan Sunman Oyuncak Fabrikası ile çalışmalarını sürdürürken bünyesine de çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Sunman Oyuncak tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; satış danışmanı, mağaza yöneticisi, montaj elemanı, depo elemanı, mağaza müdür yardımcısı, montaj paketleme elemanı, stajyer, kalite kontrol elemanı, şoför gibi kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bunlara nasıl iş başvurusu yapılıyor?

Sunman Oyuncak İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sunman Oyuncak bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için yazımız sonunda verdiğimiz iş başvuru formu sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada başvuru kısmına tıklamanız durumunda şirket tarafından yayınlanmış olan açık iş pozisyonları ile bunlara ait başvuru şartlarını görebilirsiniz. Başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanınca değerlendirilmeye alınacaktır. Bu yazımızda Sunman Oyuncak iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunduk. Konu hakkında sorularınızı yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Sunman Oyuncak İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SUNMAN OYUNCAK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, sunman oyuncak konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan sunman oyuncak duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.